Arzum Servis Harran Şanlıurfa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Harran Şanlıurfa
  • AdresŞanlıurfa, Harran
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Harran Şanlıurfa

Arzum Servis Harran Şanlıurfa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir. Mikser çalışmaması durumu için farklı nedenler söz konusu olabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Robot kullanımı ve kullanım sonrasında temizliğinin yeteri kadar yapılmaması mutfak robotun da arıza oluşumuna neden olacaktır. Mutfak Robotu Dirençleri Yandı

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge arızası akıllı cihazlar arasında son dönemlerin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olarak arıza türleri ve sayıları farklılık göstermektedir. Robot Süpürge Hareket Algılamama Hatası Veriyor

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir. Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

İlk olarak su ısıtıcısı prize takılı olmayabilir veya fiş kısmında sorun olabilir. Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Emniyet ventili ve rezistans kontrolü yapılmalıdır. Bunun yanı sıra su kabı da delinmiş ya da hasar görmüş olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Yanık Ekmek Çıkması SorunuBazı durumlarda spiralin değişmesi gerekebilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir. Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir. Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır. Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bu düğmeye basılması gerekir. Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir.

AR1060, AR191Şanlıurfa Harran Arzum Buzdolabı ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Derin Dondurucu ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Çamaşır Makinesi ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Bulaşık Makinesi ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Fırın ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Set Üstü Ocak ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Mikrodalga Fırın ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Klima ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Termosifon ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Radyotör ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Vantilatör ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Televizyon ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Çay Makinesi ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Su Isıtıcı ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Mikser ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Blender ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Doğrayıcı ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Mini Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Buharlı Ütü ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Elektrikli Süpürge ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Şarjlı Süpürge ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Tartı ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Su Sebili ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Ankastre Ocak ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Ankastre Fırın ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Ankastre Aspiratör ServisiŞanlıurfa Harran Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Harran, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.