Arzum Servis Hassa Hatay

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Hassa Hatay
  • AdresHatay, Hassa
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Hassa Hatay

Arzum Servis Hassa Hatay

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır. Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Farklı birçok nedenden dolayı robotlar arıza vermektedir. Mutfak robotu kablo hasarı arızası kullanım kaynaklı arızalar arasında yer alır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Oda içinde bulunan çok sayıda eşya nedeni ile cihazın hareket kabiliyeti değişecektir. Robot süpürgesinin temizleme verimliliği azalma sorunu karşısında HEPA filtresi kontrol edilmelidir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir. Her iki ürün de çalışma prensipleri bakımından benzerlik göstermektedir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Küçük arızalardan cihazın çalışmamasına yol açabilecek büyük sorunlara kadar çeşitli sorunlar yaşanabilir. Kireçlenmeyi temizlemek genel bakımı ve aynı zamanda sıvı sağlığı açısından yararlıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Sıcaklık düğmesini 35 ile 60 derece ayarına ayarlayın. Tesisatın ters bir şekilde bağlanması da şofbenin çalışması ile birlikte dex gelmeye başlar.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor Teknik servisten destek alınmalıdır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır. Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Hassas bir parça olması nedeniyle bilinçsiz bir hareket kırılmasına neden olacaktır. Ekmek kızartma kolaylığı sağlayan ürünlerde çalışma aksanlarının bozulması ve kızartma yapamama sorunlarının oluşması görülmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır. Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir. Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye kontrol edilmelidir. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır. Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır.

AR1060, AR191Hatay Hassa Arzum Buzdolabı ServisiHatay Hassa Arzum Derin Dondurucu ServisiHatay Hassa Arzum Çamaşır Makinesi ServisiHatay Hassa Arzum Bulaşık Makinesi ServisiHatay Hassa Arzum Kurutma Makinesi ServisiHatay Hassa Arzum Fırın ServisiHatay Hassa Arzum Set Üstü Ocak ServisiHatay Hassa Arzum Mikrodalga Fırın ServisiHatay Hassa Arzum Klima ServisiHatay Hassa Arzum Termosifon ServisiHatay Hassa Arzum Radyotör ServisiHatay Hassa Arzum Vantilatör ServisiHatay Hassa Arzum Televizyon ServisiHatay Hassa Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiHatay Hassa Arzum Çay Makinesi ServisiHatay Hassa Arzum Su Isıtıcı ServisiHatay Hassa Arzum Mikser ServisiHatay Hassa Arzum Blender ServisiHatay Hassa Arzum Doğrayıcı ServisiHatay Hassa Arzum Tost Makinesi ServisiHatay Hassa Arzum Mini Tost Makinesi ServisiHatay Hassa Arzum Buharlı Ütü ServisiHatay Hassa Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHatay Hassa Arzum Elektrikli Süpürge ServisiHatay Hassa Arzum Şarjlı Süpürge ServisiHatay Hassa Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiHatay Hassa Arzum Tartı ServisiHatay Hassa Arzum Su Sebili ServisiHatay Hassa Arzum Ankastre Ocak ServisiHatay Hassa Arzum Ankastre Fırın ServisiHatay Hassa Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiHatay Hassa Arzum Ankastre Aspiratör ServisiHatay Hassa Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Hassa, Köyler, Küreci, Aktepe, Akbez, Ardıçlı

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.