Arzum Servis Hendek Sakarya

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Hendek Sakarya
  • AdresSakarya, Hendek
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Hendek Sakarya

Arzum Servis Hendek Sakarya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Motor kontrolü yapılmalıdır. Mikser arızaları cihazın çalışmasına engel teşkil edebilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotunda mikser bıçağı dönmeme sorunu çok sık tekrarlanan sorunlardan bir tanesidir. Bu tür durumlarda kapak kontrolü mutlaka yapılmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Cihaz üzerinde bulunan home yazılı tuşa yaklaşık 5 saniye basılı tutup elinizi çekmeden sıfırlama işlemini yapmanız gerekmektedir. Halı ve zemin yüksekliklerinin maksimum 15 mm olması gerekmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici ısınma yapmama sorunu bu tür rezistans ile çalışan elektrikle kullanılan cihazlarda sık olarak karşılaşılan arızalardır. Bunun en büyük nedeni ise yeterli hava akışının sağlanamıyor olmasıdır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazda kireç oluşumu söz konusuysa yine cihaz çalışmayabilir. Su Isıtıcı Isıtmıyor

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben suyu az ısıtıyorsa şofbende bulunan sivicleri çalıştıran diyaframlar hasar görmüş olabilir. Şofben sigorta attırma sorunu rezistans kaynaklı sorunlardan biridir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Isınmıyor Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesinde Sepete Tam Basılma YapılamıyorEkmek kızartma makinesi sürekli durması sorunu bitmemiş ekmeklerin kızartma makinelerinden alınmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir. Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihazın soğuması için 1 saat kadar beklenmesi gerekir. Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır.

AR1060, AR191Sakarya Hendek Arzum Buzdolabı ServisiSakarya Hendek Arzum Derin Dondurucu ServisiSakarya Hendek Arzum Çamaşır Makinesi ServisiSakarya Hendek Arzum Bulaşık Makinesi ServisiSakarya Hendek Arzum Kurutma Makinesi ServisiSakarya Hendek Arzum Fırın ServisiSakarya Hendek Arzum Set Üstü Ocak ServisiSakarya Hendek Arzum Mikrodalga Fırın ServisiSakarya Hendek Arzum Klima ServisiSakarya Hendek Arzum Termosifon ServisiSakarya Hendek Arzum Radyotör ServisiSakarya Hendek Arzum Vantilatör ServisiSakarya Hendek Arzum Televizyon ServisiSakarya Hendek Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiSakarya Hendek Arzum Çay Makinesi ServisiSakarya Hendek Arzum Su Isıtıcı ServisiSakarya Hendek Arzum Mikser ServisiSakarya Hendek Arzum Blender ServisiSakarya Hendek Arzum Doğrayıcı ServisiSakarya Hendek Arzum Tost Makinesi ServisiSakarya Hendek Arzum Mini Tost Makinesi ServisiSakarya Hendek Arzum Buharlı Ütü ServisiSakarya Hendek Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSakarya Hendek Arzum Elektrikli Süpürge ServisiSakarya Hendek Arzum Şarjlı Süpürge ServisiSakarya Hendek Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiSakarya Hendek Arzum Tartı ServisiSakarya Hendek Arzum Su Sebili ServisiSakarya Hendek Arzum Ankastre Ocak ServisiSakarya Hendek Arzum Ankastre Fırın ServisiSakarya Hendek Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiSakarya Hendek Arzum Ankastre Aspiratör ServisiSakarya Hendek Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Hendek, Yeşilyurt, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.