Arzum Servis İnegöl Bursa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis İnegöl Bursa
  • AdresBursa, İnegöl
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis İnegöl Bursa

Arzum Servis İnegöl Bursa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışma yapmama sorunu yaygın sorunlardan biridir. Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Kullanım aşamasından sonra robotun içinin iyice temizlendiğinden emin olmak önemlidir. Kullanıcı hataları ve genel oluşan hataların oluşması ve giderilme yöntemleri üzerine bilgi sahibi olunması gerekmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi aşırı ısınma arızası uzun dönemli kullanımlarda karşılaşılan bir arıza türü olarak bilinmektedir. Yan fırça ve sensörlerin açık olması ve robot süpürgelerinin çalışacağı alanın açık tutulması gerekmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır. Bu durumda cihazın soğuması beklenmelidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu türden sorunun giderilmesi için teknik servise başvurulması gerekmektedir. Su ısıtıcı arızası evlerde ve birçok ortamda kullanılan pratik su ısıtma cihazlarında arızaların oluşması kullanım sırasında oluşan hatalardan kaynaklı olabilmektedir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Yapılması gereken ise filtre kontrol edilmelidir. Şofbenlerde en sık görülen problemlerden biri de suyun ısınmamasıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir. Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir. Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan mekanik mandala erken ve geç tetiklenme durumlarında yanma durumları meydana gelir.Ekmekleri çıtır yaparak ve kızartarak kullanımını sağlar.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

İlk olarak ütü tabanını temizleyin. şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve GelmiyorAğız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye kontrol edilmelidir. Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Parçaların yerlerine tam olarak oturduğunu kontrol ediniz. Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır.

AR1060, AR191Bursa İnegöl Arzum Buzdolabı ServisiBursa İnegöl Arzum Derin Dondurucu ServisiBursa İnegöl Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBursa İnegöl Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBursa İnegöl Arzum Kurutma Makinesi ServisiBursa İnegöl Arzum Fırın ServisiBursa İnegöl Arzum Set Üstü Ocak ServisiBursa İnegöl Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBursa İnegöl Arzum Klima ServisiBursa İnegöl Arzum Termosifon ServisiBursa İnegöl Arzum Radyotör ServisiBursa İnegöl Arzum Vantilatör ServisiBursa İnegöl Arzum Televizyon ServisiBursa İnegöl Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBursa İnegöl Arzum Çay Makinesi ServisiBursa İnegöl Arzum Su Isıtıcı ServisiBursa İnegöl Arzum Mikser ServisiBursa İnegöl Arzum Blender ServisiBursa İnegöl Arzum Doğrayıcı ServisiBursa İnegöl Arzum Tost Makinesi ServisiBursa İnegöl Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBursa İnegöl Arzum Buharlı Ütü ServisiBursa İnegöl Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBursa İnegöl Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBursa İnegöl Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBursa İnegöl Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBursa İnegöl Arzum Tartı ServisiBursa İnegöl Arzum Su Sebili ServisiBursa İnegöl Arzum Ankastre Ocak ServisiBursa İnegöl Arzum Ankastre Fırın ServisiBursa İnegöl Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBursa İnegöl Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBursa İnegöl Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, İnegöl, Köyler, Cerrah, Kurşunlu, Yenice, Tahtaköprü, Alanyurt

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.