Arzum Servis İpekyolu Van

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis İpekyolu Van
  • AdresVan, İpekyolu
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis İpekyolu Van

Arzum Servis İpekyolu Van

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz. Mikser zor hareket etme durumunda karıştırma için kullanılan malzemenin hacmi kontrol edilmelidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Robot parçalarının hepsi kullanım aşamasından önce kişi kontrolünden geçmelidir. Bir lehim yardımı ile direnç uçları havaya kaldırılarak renklerinde değişim olup olmadığına bakılmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Uzaktan kumandalı ve yer bilgisi özellikleri ile günümüzde evlerde kullanılan işlevli ürünlerdir.Robot süpürge fırça arızası yanlış kullanım kaynaklı oluşan arızalardır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.Her iki ürün de çalışma prensipleri bakımından benzerlik göstermektedir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır. Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenler de görülen en sık problemlerden biri de aşırı ısınma problemidir. Şofbenden su gelme sorunu cihaz içerisinde bulunan diyaframın delinmesi ile ortaya çıkmaktadır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız. Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Çalışmıyor Servisten destek alınız.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesinin Spirali Isınmıyor Gerekli kontrollerin yapılması önemlidir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır. Buharlı Ütüm Kumaşa Yapışıyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Her iki dokuda olmayan kahvelerin kalın olarak çekilmesi dokularını etkileyecektir. Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır. Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır. Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor

AR1060, AR191Van İpekyolu Arzum Buzdolabı ServisiVan İpekyolu Arzum Derin Dondurucu ServisiVan İpekyolu Arzum Çamaşır Makinesi ServisiVan İpekyolu Arzum Bulaşık Makinesi ServisiVan İpekyolu Arzum Kurutma Makinesi ServisiVan İpekyolu Arzum Fırın ServisiVan İpekyolu Arzum Set Üstü Ocak ServisiVan İpekyolu Arzum Mikrodalga Fırın ServisiVan İpekyolu Arzum Klima ServisiVan İpekyolu Arzum Termosifon ServisiVan İpekyolu Arzum Radyotör ServisiVan İpekyolu Arzum Vantilatör ServisiVan İpekyolu Arzum Televizyon ServisiVan İpekyolu Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiVan İpekyolu Arzum Çay Makinesi ServisiVan İpekyolu Arzum Su Isıtıcı ServisiVan İpekyolu Arzum Mikser ServisiVan İpekyolu Arzum Blender ServisiVan İpekyolu Arzum Doğrayıcı ServisiVan İpekyolu Arzum Tost Makinesi ServisiVan İpekyolu Arzum Mini Tost Makinesi ServisiVan İpekyolu Arzum Buharlı Ütü ServisiVan İpekyolu Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiVan İpekyolu Arzum Elektrikli Süpürge ServisiVan İpekyolu Arzum Şarjlı Süpürge ServisiVan İpekyolu Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiVan İpekyolu Arzum Tartı ServisiVan İpekyolu Arzum Su Sebili ServisiVan İpekyolu Arzum Ankastre Ocak ServisiVan İpekyolu Arzum Ankastre Fırın ServisiVan İpekyolu Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiVan İpekyolu Arzum Ankastre Aspiratör ServisiVan İpekyolu Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.