Arzum Servis İskenderun Hatay

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis İskenderun Hatay
  • AdresHatay, İskenderun
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis İskenderun Hatay

Arzum Servis İskenderun Hatay

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Cihazda bir hasar oluşması durumunda cihaz çalışmaz.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Kullanıcı hataları ve genel oluşan hataların oluşması ve giderilme yöntemleri üzerine bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Mutfak Robotu Çalışma Esnasında Çok Ses Çıkartıyor

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Yüksek bir ses aralığına sahip bir robot süpürgenin ayar kısmından istenilen en düşük ses aralığı ayarı da yapılmaktadır. Özellikle büyük evlerde ya da sürekli ev temizliğinden yorulanlar tarafından ağırlıklı olarak kullanılan robot süpürgeler, çeşitli markalar tarafından üretilmeye devam ediyor.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir. Bu yüzden cımbız yardımıyla temizlik yapılması tavsiye edilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu yüzden kireç temizleme işlemi yapabilirsiniz. Basınç regülatörünün kontrolü yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben suyu az ısıtıyorsa şofbende bulunan sivicleri çalıştıran diyaframlar hasar görmüş olabilir. Şofbenden su gelme sorunu cihaz içerisinde bulunan diyaframın delinmesi ile ortaya çıkmaktadır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinelerinde yanık ekmek çıkması sorunu oluşabilmektedir. Makine kullanımı sırasında şalter attırma sorunu oluşuyorsa ilk olarak yüksek amper kullanımına dikkat edilmelidir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz. Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir. Filtre Kahve Makinesi Çalışma Yapmıyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorSesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı çalışma esnasında durma sorunu karşısında ilk olarak cihazın aşırı derecede ısınıp ısınmadığının kontrolü yapılmalıdır. Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir.

AR1060, AR191Hatay İskenderun Arzum Buzdolabı ServisiHatay İskenderun Arzum Derin Dondurucu ServisiHatay İskenderun Arzum Çamaşır Makinesi ServisiHatay İskenderun Arzum Bulaşık Makinesi ServisiHatay İskenderun Arzum Kurutma Makinesi ServisiHatay İskenderun Arzum Fırın ServisiHatay İskenderun Arzum Set Üstü Ocak ServisiHatay İskenderun Arzum Mikrodalga Fırın ServisiHatay İskenderun Arzum Klima ServisiHatay İskenderun Arzum Termosifon ServisiHatay İskenderun Arzum Radyotör ServisiHatay İskenderun Arzum Vantilatör ServisiHatay İskenderun Arzum Televizyon ServisiHatay İskenderun Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiHatay İskenderun Arzum Çay Makinesi ServisiHatay İskenderun Arzum Su Isıtıcı ServisiHatay İskenderun Arzum Mikser ServisiHatay İskenderun Arzum Blender ServisiHatay İskenderun Arzum Doğrayıcı ServisiHatay İskenderun Arzum Tost Makinesi ServisiHatay İskenderun Arzum Mini Tost Makinesi ServisiHatay İskenderun Arzum Buharlı Ütü ServisiHatay İskenderun Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHatay İskenderun Arzum Elektrikli Süpürge ServisiHatay İskenderun Arzum Şarjlı Süpürge ServisiHatay İskenderun Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiHatay İskenderun Arzum Tartı ServisiHatay İskenderun Arzum Su Sebili ServisiHatay İskenderun Arzum Ankastre Ocak ServisiHatay İskenderun Arzum Ankastre Fırın ServisiHatay İskenderun Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiHatay İskenderun Arzum Ankastre Aspiratör ServisiHatay İskenderun Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Cumhuriyet, Meydan, Tepeler, Sanayi, Köyler, Nardüzü, Bekbele, Azganlık, Gözcüler, Karaağaç, Madenli, Karayılan, Arsuz, Denizciler, Sarıseki

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.