Arzum Servis İzmir

  • Teknik ServisArzum Servis İzmir
  • AdresİZMİR
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis İZMİR

Arzum Servis İzmir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kullanımı sırasında donma sorunu sürekli yaşanıyor ise bir parça kaynaklı sorun olabilmektedir. Bir ürünün ve yiyeceğin püre haline getirilmesinde, tatlı ve hamur işlerinde kullanılan ürünlerdir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu kablo hasarı arızası kullanım kaynaklı arızalar arasında yer alır. Ürün yapımını kolaylaştıracak zamandan tasarruf edilmesini sağlar.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Kullanıcı hatası ve çözümü ile robot süpürge arızaları giderilmektedir. Yüksek bir ayara getirilerek tekrar denenmelidir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun en büyük nedeni ise yeterli hava akışının sağlanamıyor olmasıdır. Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcısı suyu sürekli olarak kaynatıyor durumunda ısı algılayıcısında arıza oluşmuştur. Ancak ısı algılayıcısında sorun oluştuğunda su kaynamamış olarak görünür ve sürekli olarak kaynatma devam eder.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenden Sıcak Su GelmiyorŞofben suyu hızlı bir şekilde ısıtarak soğumasını sağlayan cihazlardır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir. Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesi çalışmama sorunu karşısında eve gelen elektrik hatlarının ve mutfağa gelen elektriklerin kontrol edilmesi önerilir. Bazı durumlarda spiralin değişmesi gerekebilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır. Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir. Kahve Makinesinde Kahvenin Hızlı Bitmesi Sorunu

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır. Elektrik kontrol ediniz.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Tıkanma durumunda filtre ve tahliye bağlantıları temizlenmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır. Katı meyve sıkacağının motor yanma sorunu genel olarak cihazın aşırı kullanımı sonrasında ortaya çıkan arızalardır.

AR1060, AR191İZMİR Arzum Buzdolabı ServisiİZMİR Arzum Derin Dondurucu ServisiİZMİR Arzum Çamaşır Makinesi ServisiİZMİR Arzum Bulaşık Makinesi ServisiİZMİR Arzum Kurutma Makinesi ServisiİZMİR Arzum Fırın ServisiİZMİR Arzum Set Üstü Ocak ServisiİZMİR Arzum Mikrodalga Fırın ServisiİZMİR Arzum Klima ServisiİZMİR Arzum Termosifon ServisiİZMİR Arzum Radyotör ServisiİZMİR Arzum Vantilatör ServisiİZMİR Arzum Televizyon ServisiİZMİR Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiİZMİR Arzum Çay Makinesi ServisiİZMİR Arzum Su Isıtıcı ServisiİZMİR Arzum Mikser ServisiİZMİR Arzum Blender ServisiİZMİR Arzum Doğrayıcı ServisiİZMİR Arzum Tost Makinesi ServisiİZMİR Arzum Mini Tost Makinesi ServisiİZMİR Arzum Buharlı Ütü ServisiİZMİR Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiİZMİR Arzum Elektrikli Süpürge ServisiİZMİR Arzum Şarjlı Süpürge ServisiİZMİR Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiİZMİR Arzum Tartı ServisiİZMİR Arzum Su Sebili ServisiİZMİR Arzum Ankastre Ocak ServisiİZMİR Arzum Ankastre Fırın ServisiİZMİR Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiİZMİR Arzum Ankastre Aspiratör ServisiİZMİR Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, İşçievleri, Şirinyer, Buca, Kaynaklar, Harmandalı, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.