Arzum Servis İzmit Kocaeli

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis İzmit Kocaeli
  • AdresKocaeli, İzmit
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis İzmit Kocaeli

Arzum Servis İzmit Kocaeli

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır. Transistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Şalterin yanlış ayarlanması robotun başlayamamasına neden olacaktır. Çalışma sırasında robotun çalışmasını kısıtlayacak bir sorun olabilir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Akıllı cihazlar kullanım aşamasında sıfırlanarak kendine gelmesi sağlanmalıdır. Bu yüzden sensör temizliği yapmalısınız.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Makinelerin düzenli olarak bakımlarının ve temizliklerinin yapılması cihazların arıza ver memesini sağlayacaktır. Tüm bu problemlere yönelik çözüm yöntemlerini ise sizler için derledik.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Regülatör de arızalanma oluşması durumunda da su ısıtmada sorun yaşanmaktadır. Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır. Kireçlenme oluşumu rezistans ta tıkanıklık oluşmasına neden olur.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir. Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Zamanlayıcı ve regülatör hataları makinenin sürekli durmasına neden olacaktır. Yeşil ışığın yanması çalışma anlamına gelmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinde Kahvenin Hızlı Bitmesi Sorunu Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın Saat Ayarı SorunuBir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır. Katı Meyve Sıkacağı Gürültülü Çalışıyor

AR1060, AR191Kocaeli İzmit Arzum Buzdolabı ServisiKocaeli İzmit Arzum Derin Dondurucu ServisiKocaeli İzmit Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKocaeli İzmit Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKocaeli İzmit Arzum Kurutma Makinesi ServisiKocaeli İzmit Arzum Fırın ServisiKocaeli İzmit Arzum Set Üstü Ocak ServisiKocaeli İzmit Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKocaeli İzmit Arzum Klima ServisiKocaeli İzmit Arzum Termosifon ServisiKocaeli İzmit Arzum Radyotör ServisiKocaeli İzmit Arzum Vantilatör ServisiKocaeli İzmit Arzum Televizyon ServisiKocaeli İzmit Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKocaeli İzmit Arzum Çay Makinesi ServisiKocaeli İzmit Arzum Su Isıtıcı ServisiKocaeli İzmit Arzum Mikser ServisiKocaeli İzmit Arzum Blender ServisiKocaeli İzmit Arzum Doğrayıcı ServisiKocaeli İzmit Arzum Tost Makinesi ServisiKocaeli İzmit Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKocaeli İzmit Arzum Buharlı Ütü ServisiKocaeli İzmit Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKocaeli İzmit Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKocaeli İzmit Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKocaeli İzmit Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKocaeli İzmit Arzum Tartı ServisiKocaeli İzmit Arzum Su Sebili ServisiKocaeli İzmit Arzum Ankastre Ocak ServisiKocaeli İzmit Arzum Ankastre Fırın ServisiKocaeli İzmit Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKocaeli İzmit Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKocaeli İzmit Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Yahyakaptan, Yenişehir, Malta, Zabitan, Tepecik, Cedit, Vezirçiftliği, Köyler, Alikahya

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.