Arzum Servis Kahramanmaraş

  • Teknik ServisArzum Servis Kahramanmaraş
  • AdresKAHRAMANMARAŞ
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis KAHRAMANMARAŞ

Arzum Servis Kahramanmaraş

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Motor kontrolü yapılmalıdır. Mikserin çalışma sırasında çok ses çıkarması durumunda cihazı düşük randımana almanız gerekebilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotuna güç gelmemesinin nedenleri cihaz kaynaklı da olabilmektedir. Parça ya da robot içerisinden gürültü gelmesi durumlarında dikkatli olunmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürge Hareket Algılamama Hatası VeriyorIslak bez cihazın lazer kısmının bozulmasına neden olacaktır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Ürün parçalarının kontrolü yapılmalıdır. İçeride biriken toz ve kıl gibi unsurlar yüksek sıcaklığa maruz kaldıklarında kötü koku yayar.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

İçme ve filtre suları kullanımı tercih edilmelidir. Kireçlenmenin en büyük nedenleri arasında şebeke suyunun kullanımı vardır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben içinde bulunan su kabında delik olması da su akıtmasına neden olur. Elektrik hattından sigorta kapatılmalı ve servis beklenilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız. Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Cihaz ekmekleri istenilen sıcaklıkta ve ayarda pişirme yapamaz. Rezistans elektrik enerjisinin alınarak çok kısa bir zaman içerisinde ısıya dönüştürülmesini sağlayan önemli parçalardır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz. Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Makinede Damla Şeklinde Akıyor Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Makinenin fişinin takılı olduğundan emin olunuz. Cihazın soğuması için 1 saat kadar beklenmesi gerekir.

AR1060, AR191KAHRAMANMARAŞ Arzum Buzdolabı ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Derin Dondurucu ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Kurutma Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Fırın ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Set Üstü Ocak ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Klima ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Termosifon ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Radyotör ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Vantilatör ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Televizyon ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Çay Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Su Isıtıcı ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Mikser ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Blender ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Doğrayıcı ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Tost Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Buharlı Ütü ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Tartı ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Su Sebili ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Ankastre Ocak ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Ankastre Fırın ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKAHRAMANMARAŞ Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.