Arzum Servis Karabük

  • Teknik ServisArzum Servis Karabük
  • AdresKARABÜK
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis KARABÜK

Arzum Servis Karabük

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir. Cihazda bir hasar oluşması durumunda cihaz çalışmaz.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu çalışma hızı düşmesi sorunu çalışma sürelerinin azalmasına ve düzgün şekilde çalışmamasına neden olur. Robota takılan parçalarda oluşan hasarlarda robotun çalışmasını etkileyecektir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeleri kullanım alanları kullanıcılar tarafından ayarlanmaktadır. Çalışma sırasında tekerleklerin dönmesini engelleyecek olan cisimlerin olmamasına dikkat edin.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

İçeride biriken toz ve kıl gibi unsurlar yüksek sıcaklığa maruz kaldıklarında kötü koku yayar. Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Regülatör kontrolü yapınız. Ancak bazı durumlarda kireçlenme yüzünden cihaz çalışmasını doğru olarak ayarlayamaz.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben Sigorta AttırıyorŞofben elektrikle çalışan cihazlardan biridir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Çok TitriyorBıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Güç kaybının yaşanması da kızartma sırasında makinenin yeteri kadar enerji aldığını algılamasına ve çalışmasını durdurmasına neden olan arızalardır. bu ısıtma elemanları içerisine farklı bir cismin ve kağıt parçasının girmesi kabloların yanmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır. İlk olarak ütü tabanını temizleyin.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir. Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motordan çalışma sırasında duman gelmesi motorun yandığını göstermektedir. Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz.

AR1060, AR191KARABÜK Arzum Buzdolabı ServisiKARABÜK Arzum Derin Dondurucu ServisiKARABÜK Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKARABÜK Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKARABÜK Arzum Kurutma Makinesi ServisiKARABÜK Arzum Fırın ServisiKARABÜK Arzum Set Üstü Ocak ServisiKARABÜK Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKARABÜK Arzum Klima ServisiKARABÜK Arzum Termosifon ServisiKARABÜK Arzum Radyotör ServisiKARABÜK Arzum Vantilatör ServisiKARABÜK Arzum Televizyon ServisiKARABÜK Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKARABÜK Arzum Çay Makinesi ServisiKARABÜK Arzum Su Isıtıcı ServisiKARABÜK Arzum Mikser ServisiKARABÜK Arzum Blender ServisiKARABÜK Arzum Doğrayıcı ServisiKARABÜK Arzum Tost Makinesi ServisiKARABÜK Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKARABÜK Arzum Buharlı Ütü ServisiKARABÜK Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKARABÜK Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKARABÜK Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKARABÜK Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKARABÜK Arzum Tartı ServisiKARABÜK Arzum Su Sebili ServisiKARABÜK Arzum Ankastre Ocak ServisiKARABÜK Arzum Ankastre Fırın ServisiKARABÜK Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKARABÜK Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKARABÜK Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.