Arzum Servis Karacabey Bursa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Karacabey Bursa
  • AdresBursa, Karacabey
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Karacabey Bursa

Arzum Servis Karacabey Bursa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bir anda sertleşen yiyecekler mikserin toplam gücünü aşıyor olabilir. Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mikser bıçaklarının dönmeme nedenleri arasında rulman bıçaklarının eski işlevini yerine getiremeyecek bir durumda ve eskimiş olmasıdır. Cihazı hemen fişten çekmeli ve elektrik girmesi engellenmelidir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bunun tek nedeni de robot süpürgenizin WIFI’ye bağlanamamasıdır. Fırçayı temizleyin.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kademe ayarında sıkıntı ve sorun oluşabilir. Fandaki yetersiz ormandaki hava akışı çalışma hızını yavaşlatacaktır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir. Küçük arızalardan cihazın çalışmamasına yol açabilecek büyük sorunlara kadar çeşitli sorunlar yaşanabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Tüm bunlarla beraber ısıtıcılar kireçlenmiş olabilir. Şofben suyu hızlı bir şekilde ısıtarak soğumasını sağlayan cihazlardır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Isınmaması için pek çok neden olabilir. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı DönmüyorBlender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır. Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesinin Spirali Isınmıyor Sorunun giderilmesi için ilk olarak regülatör ayarı yapılmalıdır ve orta konuma getirilmesi gerekir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir. Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir. Kahve makinelerinin düzenli olarak suları kontrol edilmelidir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur. Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

AR1060, AR191Bursa Karacabey Arzum Buzdolabı ServisiBursa Karacabey Arzum Derin Dondurucu ServisiBursa Karacabey Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBursa Karacabey Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBursa Karacabey Arzum Kurutma Makinesi ServisiBursa Karacabey Arzum Fırın ServisiBursa Karacabey Arzum Set Üstü Ocak ServisiBursa Karacabey Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBursa Karacabey Arzum Klima ServisiBursa Karacabey Arzum Termosifon ServisiBursa Karacabey Arzum Radyotör ServisiBursa Karacabey Arzum Vantilatör ServisiBursa Karacabey Arzum Televizyon ServisiBursa Karacabey Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBursa Karacabey Arzum Çay Makinesi ServisiBursa Karacabey Arzum Su Isıtıcı ServisiBursa Karacabey Arzum Mikser ServisiBursa Karacabey Arzum Blender ServisiBursa Karacabey Arzum Doğrayıcı ServisiBursa Karacabey Arzum Tost Makinesi ServisiBursa Karacabey Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBursa Karacabey Arzum Buharlı Ütü ServisiBursa Karacabey Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBursa Karacabey Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBursa Karacabey Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBursa Karacabey Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBursa Karacabey Arzum Tartı ServisiBursa Karacabey Arzum Su Sebili ServisiBursa Karacabey Arzum Ankastre Ocak ServisiBursa Karacabey Arzum Ankastre Fırın ServisiBursa Karacabey Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBursa Karacabey Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBursa Karacabey Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Karacabey, Köyler, Yeniköy

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.