Arzum Servis Karaman

  • Teknik ServisArzum Servis Karaman
  • AdresKARAMAN
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis KARAMAN

Arzum Servis Karaman

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kolu doğru açı ile taktığınızdan emin olun. Mikser Kullanımı Sırasında Donuyor

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

İşlem bittikten sonra yıkanan mutfak robotu parçaları nemli ya da ıslak bir şekilde kapalı kutu içerisinde bırakılırsa kötü koku yapar. Zorlu işlemeler sonucu kase kapağı çıkabilir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgenizin kötü koku yaymasının temelde tek bir nedeni vardır. Eğer robot süpürgeniz olağandışı ses çıkarıyorsa süpürgenizin bazı noktalarını kontrol etmeniz yeterli gelecektir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bir başka priz üzerinden tekrar aynı şeyi deneyin. Fandaki yetersiz ormandaki hava akışı çalışma hızını yavaşlatacaktır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistanslar arızalanan ve değiştirilmesi gereken parçalardır. Su ısıtıcı arızaları kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi aynı zamanda teknik parçalarda yaşanan sorunlar yüzünden de görülebilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır. Şofben elektrikle çalışan cihazlardan biridir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir. Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir. Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Isıtıcı Kablolarından Yanık Kokusu Gelmesi Ekmek kızartma makinesinde bulunan yayların bozulması yanık ekmek oluşumuna neden olmaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır. Cihazın günlük olarak temizliğinin yapılması gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın Fan ArızasıFan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur. Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur.

AR1060, AR191KARAMAN Arzum Buzdolabı ServisiKARAMAN Arzum Derin Dondurucu ServisiKARAMAN Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKARAMAN Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKARAMAN Arzum Kurutma Makinesi ServisiKARAMAN Arzum Fırın ServisiKARAMAN Arzum Set Üstü Ocak ServisiKARAMAN Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKARAMAN Arzum Klima ServisiKARAMAN Arzum Termosifon ServisiKARAMAN Arzum Radyotör ServisiKARAMAN Arzum Vantilatör ServisiKARAMAN Arzum Televizyon ServisiKARAMAN Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKARAMAN Arzum Çay Makinesi ServisiKARAMAN Arzum Su Isıtıcı ServisiKARAMAN Arzum Mikser ServisiKARAMAN Arzum Blender ServisiKARAMAN Arzum Doğrayıcı ServisiKARAMAN Arzum Tost Makinesi ServisiKARAMAN Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKARAMAN Arzum Buharlı Ütü ServisiKARAMAN Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKARAMAN Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKARAMAN Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKARAMAN Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKARAMAN Arzum Tartı ServisiKARAMAN Arzum Su Sebili ServisiKARAMAN Arzum Ankastre Ocak ServisiKARAMAN Arzum Ankastre Fırın ServisiKARAMAN Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKARAMAN Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKARAMAN Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.