Arzum Servis Karamürsel Kocaeli

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Karamürsel Kocaeli
  • AdresKocaeli, Karamürsel
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Karamürsel Kocaeli

Arzum Servis Karamürsel Kocaeli

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bir ürünün ve yiyeceğin püre haline getirilmesinde, tatlı ve hamur işlerinde kullanılan ürünlerdir. Teknik servis desteği alarak çözüm sağlanabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Ürün ile ilgili gerekli tüm teknik bilgi ve desteği servis ile iletişime geçerek alabilirsiniz. Kablo ve bağlantı hatalarında meydana gelen aksaklıklar ve bozulmalar da motorun iç aksanının yanmasına ve patlama riskine karşı kullanıcıların dikkatli olması gerekmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bu sebepten dolayı toz haznenizi sık sık kontrol edin ve filtrenizi de belirtilen süre içerisinde bakımını yapın. Robot süpürge eski durumuna geri gelmesi ile tekrar çalıştırma yapınız.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Elektrik geriliminin uygun olmaması durumlarında da makine açılmaz ve çalışmaz. Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcısı kaynatmadan kapanma durumunda rezistans sisteminde sorun olabilir. Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenden Sıcak Su Gelmiyor Şofbenlerde bazı durumlarda su ya çok geç ısınır ya da hiç ısınmaz.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Çalışmıyor Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Blender Çalışırken Çok Titriyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesinin Spirali Isınmıyor Ekmek kızartma kolaylığı sağlayan ürünlerde çalışma aksanlarının bozulması ve kızartma yapamama sorunlarının oluşması görülmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. İlk olarak ütü tabanını temizleyin.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir. Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır. Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Tekrar açma ve kullanma sırasında aynı hatayı vermesi durumunda destek hattını arayınız. Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır.

AR1060, AR191Kocaeli Karamürsel Arzum Buzdolabı ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Derin Dondurucu ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Kurutma Makinesi ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Fırın ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Set Üstü Ocak ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Klima ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Termosifon ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Radyotör ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Vantilatör ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Televizyon ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Çay Makinesi ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Su Isıtıcı ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Mikser ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Blender ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Doğrayıcı ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Tost Makinesi ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Buharlı Ütü ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Tartı ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Su Sebili ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Ankastre Ocak ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Ankastre Fırın ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKocaeli Karamürsel Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Karamürsel, Ereğli, Yalakdere, Kızderbent, Dereköy, Akçat, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.