Arzum Servis Karasu Sakarya

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Karasu Sakarya
  • AdresSakarya, Karasu
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Karasu Sakarya

Arzum Servis Karasu Sakarya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Birçok farklı arıza oluşumuna rastlanır. Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir kullanım alanına sahip olan bu tür ürünlerde arıza oluşumu sıklıkla meydana gelmektedir. Elektrik besleme durumlarının bozulması, sigorta hattının arızalı olması ve şebeke bağlantı kablosunda temassızlık sorunları da robot elektrik gitmemesine neden olabilmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Verimli ve sağlıklı çalışması robot süpürgelerin uzun ömürlü olmasını da sağlayacaktır. Toz haznesinin yeteri kadar dolu olması durumlarında da süpürge çalışması sırasında kötü koku gelebilmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bir başka priz üzerinden tekrar aynı şeyi deneyin. Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Ancak ısı algılayıcısında sorun oluştuğunda su kaynamamış olarak görünür ve sürekli olarak kaynatma devam eder. Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenden Sıcak Su GelmiyorŞofben içinde bulunan su kabında delik olması da su akıtmasına neden olur.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Basınç Göstergesi Çalışmıyor Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesinde sepete tam basılma yapılmama sorunu kızartma makinelerinde sık olarak karşılaşılan sorunlardan biri olmaktadır. Arızalı parçanın yenisi ile birlikte değişimi gerekir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Su seviyesini kontrol ediniz. Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz. Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir. Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır. Tambur kontrolü yapılmalıdır.

AR1060, AR191Sakarya Karasu Arzum Buzdolabı ServisiSakarya Karasu Arzum Derin Dondurucu ServisiSakarya Karasu Arzum Çamaşır Makinesi ServisiSakarya Karasu Arzum Bulaşık Makinesi ServisiSakarya Karasu Arzum Kurutma Makinesi ServisiSakarya Karasu Arzum Fırın ServisiSakarya Karasu Arzum Set Üstü Ocak ServisiSakarya Karasu Arzum Mikrodalga Fırın ServisiSakarya Karasu Arzum Klima ServisiSakarya Karasu Arzum Termosifon ServisiSakarya Karasu Arzum Radyotör ServisiSakarya Karasu Arzum Vantilatör ServisiSakarya Karasu Arzum Televizyon ServisiSakarya Karasu Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiSakarya Karasu Arzum Çay Makinesi ServisiSakarya Karasu Arzum Su Isıtıcı ServisiSakarya Karasu Arzum Mikser ServisiSakarya Karasu Arzum Blender ServisiSakarya Karasu Arzum Doğrayıcı ServisiSakarya Karasu Arzum Tost Makinesi ServisiSakarya Karasu Arzum Mini Tost Makinesi ServisiSakarya Karasu Arzum Buharlı Ütü ServisiSakarya Karasu Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSakarya Karasu Arzum Elektrikli Süpürge ServisiSakarya Karasu Arzum Şarjlı Süpürge ServisiSakarya Karasu Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiSakarya Karasu Arzum Tartı ServisiSakarya Karasu Arzum Su Sebili ServisiSakarya Karasu Arzum Ankastre Ocak ServisiSakarya Karasu Arzum Ankastre Fırın ServisiSakarya Karasu Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiSakarya Karasu Arzum Ankastre Aspiratör ServisiSakarya Karasu Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Karasu, Köyler, Limandere, Kurudere

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.