Arzum Servis Karatay Konya

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Karatay Konya
  • AdresKonya, Karatay
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Karatay Konya

Arzum Servis Karatay Konya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçaklarda kırılma olup olmadığı kontrol edilmelidir. Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu döner kol açılmama sorunu kap sıkışması sırasında meydana gelen arızalardır. Döner şalter kolunu birkaç saniye süre boyunca 1 konumuna getirin biraz bekleyin.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Uzaktan kumandalı ve yer bilgisi özellikleri ile günümüzde evlerde kullanılan işlevli ürünlerdir. Tekerleklere yabancı cisim sıkıştığında da süpürgeniz ses çıkarabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Makinelerin düzenli olarak bakımlarının ve temizliklerinin yapılması cihazların arıza ver memesini sağlayacaktır. Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar. Su ısıtıcısı kaynatmadan kapanma durumunda rezistans sisteminde sorun olabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenlere yönelik uygulamaların çok daha titiz bir şekilde yapılması gerekir. Cihazın kısa devre yapıp yapmadığına bakılmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Cihazın elektrik alıp almadığına bakılmalıdır. Sigorta ve elektrik hatlarının kontrolünü yapınız .

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır. Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır. Her iki dokuda olmayan kahvelerin kalın olarak çekilmesi dokularını etkileyecektir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Fırının İçine Su Döküldü

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir. Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir.

AR1060, AR191Konya Karatay Arzum Buzdolabı ServisiKonya Karatay Arzum Derin Dondurucu ServisiKonya Karatay Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKonya Karatay Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKonya Karatay Arzum Kurutma Makinesi ServisiKonya Karatay Arzum Fırın ServisiKonya Karatay Arzum Set Üstü Ocak ServisiKonya Karatay Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKonya Karatay Arzum Klima ServisiKonya Karatay Arzum Termosifon ServisiKonya Karatay Arzum Radyotör ServisiKonya Karatay Arzum Vantilatör ServisiKonya Karatay Arzum Televizyon ServisiKonya Karatay Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKonya Karatay Arzum Çay Makinesi ServisiKonya Karatay Arzum Su Isıtıcı ServisiKonya Karatay Arzum Mikser ServisiKonya Karatay Arzum Blender ServisiKonya Karatay Arzum Doğrayıcı ServisiKonya Karatay Arzum Tost Makinesi ServisiKonya Karatay Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKonya Karatay Arzum Buharlı Ütü ServisiKonya Karatay Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKonya Karatay Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKonya Karatay Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKonya Karatay Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKonya Karatay Arzum Tartı ServisiKonya Karatay Arzum Su Sebili ServisiKonya Karatay Arzum Ankastre Ocak ServisiKonya Karatay Arzum Ankastre Fırın ServisiKonya Karatay Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKonya Karatay Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKonya Karatay Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Selimiye, Mevlana, Şems, Köyler, İsmil, Ovakavağı

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.