Arzum Servis Karşıyaka İzmir

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Karşıyaka İzmir
  • Adresİzmir, Karşıyaka
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Karşıyaka İzmir

Arzum Servis Karşıyaka İzmir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir. Mikser zor hareket etme durumunda karıştırma için kullanılan malzemenin hacmi kontrol edilmelidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken döner şalteri off konumuna getirmek olacaktır. Bunun dışında sigorta arızalı olabilir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Çalışma sırasında tekerleklerin dönmesini engelleyecek olan cisimlerin olmamasına dikkat edin. Yüksek bir ayara getirilerek tekrar denenmelidir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir. En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Isıtmıyor Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Ateşlememe, termostat problemler, elektrik kaçakları gibi pek çok problem ortaya çıkabilir. Elektrik ile çalıştığı için şofbenden su akıtma ile karşılaşıldığı zaman elektrik gelmesi engellenmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Sorunun giderilmesi için ilk olarak regülatör ayarı yapılmalıdır ve orta konuma getirilmesi gerekir. Ekmek Kızartma Makinesinde Sepete Tam Basılma Yapılamıyor

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Kahve makinesinde kahvenin hızlı bitmesi sorunu en belirgin nedenleri arasında kahvenin yeteri kadar ince çekilmemesi sonrasında bu tür arızalar oluşmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın . Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sert bir cismin bıçağa denk gelmesi bıçakta kopmalara neden olacaktır. Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz.

AR1060, AR191İzmir Karşıyaka Arzum Buzdolabı Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Derin Dondurucu Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Çamaşır Makinesi Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Bulaşık Makinesi Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Kurutma Makinesi Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Fırın Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Set Üstü Ocak Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Mikrodalga Fırın Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Klima Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Termosifon Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Radyotör Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Vantilatör Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Televizyon Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Türk Kahve Makinesi Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Çay Makinesi Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Su Isıtıcı Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Mikser Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Blender Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Doğrayıcı Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Tost Makinesi Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Mini Tost Makinesi Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Buharlı Ütü Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Elektrikli Süpürge Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Şarjlı Süpürge Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Saç Kurutma Makinesi Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Tartı Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Su Sebili Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Ankastre Ocak Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Ankastre Fırın Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Ankastre Davlumbaz Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Ankastre Aspiratör Servisiİzmir Karşıyaka Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, İmbatlı, Karşıyaka, Denizbostanlısı, Yalı, Nergiz, Cumhuriyet, Alaybey, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.