Arzum Servis Kayapınar Diyarbakır

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Kayapınar Diyarbakır
  • AdresDiyarbakır, Kayapınar
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Kayapınar Diyarbakır

Arzum Servis Kayapınar Diyarbakır

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışma sırasında bıçaklar hareket etmeme sorunu bıçaklı ürünlerde sık görülen bir arıza çeşididir. Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak Robotuna elektrik gitmeme sorunu şebeke kaynaklı ve motor kaynaklı arızalar arasında yer alır. Elektrik hatlarında meydana gelen dalgalanmalar kabloların ani elektrik yükü karşısında yanmasına neden olur.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi istasyona bağlanmama sorunu bu tür akıllı cihazlarda görülen arızalardan biri olmaktadır. Sorun devam etmesi durumunda servisten yardım isteyiniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricilerinde sıklıkla görülen problemlerden biri de budur. En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde kireç oluşumu cihazın aşırı sesli çalışmasına neden olacaktır. Musluk sularının kullanılması cihazların kısa sürede kireçlenmesine neden olacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Diyaframın zamanla aşınımı ve eski esi suyun basıncını algılayamamasına ve kapanmasına neden oluyor. İlk olarak bu problemin ortadan kaldırılması için şofbene gazın gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Bu yayların yenileri ile değiştirilmesi önerilir. Hemen fişten çıkartılarak cihaz kenara alınmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz. Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir. Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye kontrol edilmelidir. Bir hacim tuşuna basarak kahvenin çıkış süresini kontrol ediniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır. Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır.

AR1060, AR191Diyarbakır Kayapınar Arzum Buzdolabı ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Derin Dondurucu ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Çamaşır Makinesi ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Bulaşık Makinesi ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Kurutma Makinesi ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Fırın ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Set Üstü Ocak ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Mikrodalga Fırın ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Klima ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Termosifon ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Radyotör ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Vantilatör ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Televizyon ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Çay Makinesi ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Su Isıtıcı ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Mikser ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Blender ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Doğrayıcı ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Tost Makinesi ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Mini Tost Makinesi ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Buharlı Ütü ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Elektrikli Süpürge ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Şarjlı Süpürge ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Tartı ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Su Sebili ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Ankastre Ocak ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Ankastre Fırın ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Ankastre Aspiratör ServisiDiyarbakır Kayapınar Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Kayapınar, Köyler, Yolboyu

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.