Arzum Servis Kelkit Gümüşhane

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Kelkit Gümüşhane
  • AdresGümüşhane, Kelkit
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Kelkit Gümüşhane

Arzum Servis Kelkit Gümüşhane

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Alanında uzman bir servisten teknik konular ile ilgili bilgi alımı yapılabilir. Mikser zor hareket etme durumunda karıştırma için kullanılan malzemenin hacmi kontrol edilmelidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bu nedenle Kase kapağı çalıştırma işleminden önce kontrol edilmelidir. Tuzlu su kullanımı mikser bıçaklarına zarar verebilmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Ayar tekrar yapılmalıdır. Süpürge etrafında yabancı bir cisim olmamalıdır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır. Saç Kurutma Makinesi ve Düzleştirici Aşırı Isınıyor

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Aşırı Sesli Çalışıyor Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Rezistansın kontrolü yapılmalıdır. Tüm kontroller sağlandıktan sonra tekrar denenmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir. Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Sorunun giderilmesi için ilk olarak regülatör ayarı yapılmalıdır ve orta konuma getirilmesi gerekir. Hassas bir parça olması nedeniyle bilinçsiz bir hareket kırılmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir. Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır. Taze kahve kullanımı makine için önemlidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağının motor yanma sorunu genel olarak cihazın aşırı kullanımı sonrasında ortaya çıkan arızalardır. Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz.

AR1060, AR191Gümüşhane Kelkit Arzum Buzdolabı ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Derin Dondurucu ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Çamaşır Makinesi ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Bulaşık Makinesi ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Kurutma Makinesi ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Fırın ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Set Üstü Ocak ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Mikrodalga Fırın ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Klima ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Termosifon ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Radyotör ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Vantilatör ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Televizyon ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Çay Makinesi ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Su Isıtıcı ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Mikser ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Blender ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Doğrayıcı ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Tost Makinesi ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Mini Tost Makinesi ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Buharlı Ütü ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Elektrikli Süpürge ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Şarjlı Süpürge ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Tartı ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Su Sebili ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Ankastre Ocak ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Ankastre Fırın ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Ankastre Aspiratör ServisiGümüşhane Kelkit Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Kelkit, Köyler, Ünlüpınar, Deredolu, Gümüşgöze, Öbektaş, Söğütlü, Kaş

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.