Arzum Servis Kemalpaşa İzmir

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Kemalpaşa İzmir
  • Adresİzmir, Kemalpaşa
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Kemalpaşa İzmir

Arzum Servis Kemalpaşa İzmir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir. Mikser çalışma yapmama sorunu yaygın sorunlardan biridir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotlarında görülen ve kullanıcılarının çözebileceği tüm arızaları sizler için derledik. Robotu besleyen kablonun kontrolü de mutlaka sağlanmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgenizin etrafındaki sensörler kirden dolayı kapanmış olabilir. Robot süpürgeleri kullanım alanları kullanıcılar tarafından ayarlanmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Aşırı ısınma ancak cihazların termik ve ısı parçalarında kir, toz ve saç gibi kalıntıların kalması sonucunda arıza oluşmaktadır. Saç kurutma makinesi ve düzleştirici aşırı ısınma sorunu bu tür elektrik ile çalışan cihazlarda yaygın olarak görülen bir arıza türüdür.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Düzenli olarak ısıtıcı temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Su ısıtıcı arızaları kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi aynı zamanda teknik parçalarda yaşanan sorunlar yüzünden de görülebilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır. Şofben suyu az ısıtıyorsa şofbende bulunan sivicleri çalıştıran diyaframlar hasar görmüş olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir. Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Kızartma makinesi rezistans arızası oluşumu sonrasında tamir edilme işlemi yapılmamalıdır. Ana sigortanın atması durumunda makine içerisinde elektrik hattında bir kaçak durumu sigorta attırmaya neden olabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir. Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir. Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

AR1060, AR191İzmir Kemalpaşa Arzum Buzdolabı Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Derin Dondurucu Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Çamaşır Makinesi Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Bulaşık Makinesi Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Kurutma Makinesi Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Fırın Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Set Üstü Ocak Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Mikrodalga Fırın Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Klima Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Termosifon Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Radyotör Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Vantilatör Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Televizyon Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Türk Kahve Makinesi Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Çay Makinesi Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Su Isıtıcı Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Mikser Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Blender Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Doğrayıcı Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Tost Makinesi Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Mini Tost Makinesi Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Buharlı Ütü Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Elektrikli Süpürge Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Şarjlı Süpürge Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Saç Kurutma Makinesi Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Tartı Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Su Sebili Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Ankastre Ocak Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Ankastre Fırın Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Ankastre Davlumbaz Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Ankastre Aspiratör Servisiİzmir Kemalpaşa Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Kemalpaşa, Armutlu, Bağyurdu, Ören, Ulucak, Yukarıkızılca, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.