Arzum Servis Keşan Edirne

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Keşan Edirne
  • AdresEdirne, Keşan
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Keşan Edirne

Arzum Servis Keşan Edirne

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser üzerinde çatlak kontrolü yapılır. Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak Robotu Döner Kolu Açılmıyor Mikser bıçaklarını birkaç kez manuel konum içinde döndürmek gerekmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Eğer robot süpürgeniz olağandışı ses çıkarıyorsa süpürgenizin bazı noktalarını kontrol etmeniz yeterli gelecektir. Kuru alan üzerinde cihazı çalıştırmayı deneyin.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiriciniz yeterli ısıya gelmiyorsa rezistanslar zarar görmüş olabilir. Fandaki yetersiz ormandaki hava akışı çalışma hızını yavaşlatacaktır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu yüzden kireç temizleme işlemi yapabilirsiniz. Küçük arızalardan cihazın çalışmamasına yol açabilecek büyük sorunlara kadar çeşitli sorunlar yaşanabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Kullanıcıyı oldukça mağdur eden bu durum sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alıyor. Su basıncıyla çalışmakta olan sivicler arızalı olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin. Blender Çalışırken Birden Durdu

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır. Çay makinesi hata veriyor sorunu göstergeli ekrana sahip olan cihazlarda hata koduna göre çözüm sağlanacaktır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Cihazın elektrik alıp almadığına bakılmalıdır. bu ısıtma elemanları içerisine farklı bir cismin ve kağıt parçasının girmesi kabloların yanmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz. Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde kahvenin hızlı bitmesi sorunu en belirgin nedenleri arasında kahvenin yeteri kadar ince çekilmemesi sonrasında bu tür arızalar oluşmaktadır. Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorNtc kontrolü yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır. Tıkanma durumunda filtre ve tahliye bağlantıları temizlenmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir. Katı Meyve Sıkacağının Motoru Yandı

AR1060, AR191Edirne Keşan Arzum Buzdolabı ServisiEdirne Keşan Arzum Derin Dondurucu ServisiEdirne Keşan Arzum Çamaşır Makinesi ServisiEdirne Keşan Arzum Bulaşık Makinesi ServisiEdirne Keşan Arzum Kurutma Makinesi ServisiEdirne Keşan Arzum Fırın ServisiEdirne Keşan Arzum Set Üstü Ocak ServisiEdirne Keşan Arzum Mikrodalga Fırın ServisiEdirne Keşan Arzum Klima ServisiEdirne Keşan Arzum Termosifon ServisiEdirne Keşan Arzum Radyotör ServisiEdirne Keşan Arzum Vantilatör ServisiEdirne Keşan Arzum Televizyon ServisiEdirne Keşan Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiEdirne Keşan Arzum Çay Makinesi ServisiEdirne Keşan Arzum Su Isıtıcı ServisiEdirne Keşan Arzum Mikser ServisiEdirne Keşan Arzum Blender ServisiEdirne Keşan Arzum Doğrayıcı ServisiEdirne Keşan Arzum Tost Makinesi ServisiEdirne Keşan Arzum Mini Tost Makinesi ServisiEdirne Keşan Arzum Buharlı Ütü ServisiEdirne Keşan Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiEdirne Keşan Arzum Elektrikli Süpürge ServisiEdirne Keşan Arzum Şarjlı Süpürge ServisiEdirne Keşan Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiEdirne Keşan Arzum Tartı ServisiEdirne Keşan Arzum Su Sebili ServisiEdirne Keşan Arzum Ankastre Ocak ServisiEdirne Keşan Arzum Ankastre Fırın ServisiEdirne Keşan Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiEdirne Keşan Arzum Ankastre Aspiratör ServisiEdirne Keşan Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Kalebayırı, Yenicami, Köyler, Beğendik

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.