Arzum Servis Kestel Bursa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Kestel Bursa
  • AdresBursa, Kestel
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Kestel Bursa

Arzum Servis Kestel Bursa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Çalışma Yapmıyor Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

İşleme öncesinde yapılması gereken noktalardan biri döner şalteri off konumuna getirmek olacaktır. Mutfak robotu parçaları hareket etmeme sorunu robot çalışması esnasında yapılıyor ise parçaların yerine iyi takıldığından emin olmak gerekmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgenizin şarjının azaldığı ya da bittiği durumlarda çalışma esnasında iken kapanabilir. Hareketi engelleyici alanlar ve yapılarda robot süpürge hareketi algılayamaz ve hareket edemez.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Gövde hasar alırda da aynı sorun görülecektir. Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir. Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Kireçli bölge temizlendikten sonra sorununuz büyük olasılıkla ortadan kalkacaktır. Cihazdan su gelmesi durumunda servis kontrolü sağlanmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır. Blender Çalışırken Birden Durdu

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesinin bakımlarının ve temizliğinin yapılmasına özen gösterilmelidir.Ekmek kızartma makinelerinde yanık ekmek çıkması sorunu oluşabilmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor İlk olarak ütü tabanını temizleyin.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve GelmiyorHer iki dokuda olmayan kahvelerin kalın olarak çekilmesi dokularını etkileyecektir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur. Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır.

AR1060, AR191Bursa Kestel Arzum Buzdolabı ServisiBursa Kestel Arzum Derin Dondurucu ServisiBursa Kestel Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBursa Kestel Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBursa Kestel Arzum Kurutma Makinesi ServisiBursa Kestel Arzum Fırın ServisiBursa Kestel Arzum Set Üstü Ocak ServisiBursa Kestel Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBursa Kestel Arzum Klima ServisiBursa Kestel Arzum Termosifon ServisiBursa Kestel Arzum Radyotör ServisiBursa Kestel Arzum Vantilatör ServisiBursa Kestel Arzum Televizyon ServisiBursa Kestel Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBursa Kestel Arzum Çay Makinesi ServisiBursa Kestel Arzum Su Isıtıcı ServisiBursa Kestel Arzum Mikser ServisiBursa Kestel Arzum Blender ServisiBursa Kestel Arzum Doğrayıcı ServisiBursa Kestel Arzum Tost Makinesi ServisiBursa Kestel Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBursa Kestel Arzum Buharlı Ütü ServisiBursa Kestel Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBursa Kestel Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBursa Kestel Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBursa Kestel Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBursa Kestel Arzum Tartı ServisiBursa Kestel Arzum Su Sebili ServisiBursa Kestel Arzum Ankastre Ocak ServisiBursa Kestel Arzum Ankastre Fırın ServisiBursa Kestel Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBursa Kestel Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBursa Kestel Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Kestel, Barakfaki, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.