Arzum Servis Kilis

  • Teknik ServisArzum Servis Kilis
  • AdresKİLİS
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis KİLİS

Arzum Servis Kilis

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser zor hareket etme durumunda karıştırma için kullanılan malzemenin hacmi kontrol edilmelidir. Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Ürün yapımını kolaylaştıracak zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Bu nedenle Kase kapağı çalıştırma işleminden önce kontrol edilmelidir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Anında ısınma yapması içeride bulunan parça kaynaklı olabilir. Ayarlar ve çalışma alanı dışında kalan bölgeler içinde toz almama durumu çok sık yaşanmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında iletkenlerin lehim noktalarında kopukluklar olabilir. Saç düzleştiricisinin yanık koku çıkarmasının da nedeni kirli olmasından kaynaklanır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Elektrik hatları kontrol edilmelidir. Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Özellikle bakım zamanları kaçırılmamalı ve eksiksiz bir bakım yapılmalıdır. Bunun yanı sıra su çok geç ısınır ve tam anlamıyla ısınma gerçekleşmiş olmaz.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır. ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

bu ısıtma elemanları içerisine farklı bir cismin ve kağıt parçasının girmesi kabloların yanmasına neden olacaktır. Ekmek Kızartma Makinesi Sigorta Attırıyor

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Cihazın günlük olarak temizliğinin yapılması gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz. Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır.

AR1060, AR191KİLİS Arzum Buzdolabı ServisiKİLİS Arzum Derin Dondurucu ServisiKİLİS Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKİLİS Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKİLİS Arzum Kurutma Makinesi ServisiKİLİS Arzum Fırın ServisiKİLİS Arzum Set Üstü Ocak ServisiKİLİS Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKİLİS Arzum Klima ServisiKİLİS Arzum Termosifon ServisiKİLİS Arzum Radyotör ServisiKİLİS Arzum Vantilatör ServisiKİLİS Arzum Televizyon ServisiKİLİS Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKİLİS Arzum Çay Makinesi ServisiKİLİS Arzum Su Isıtıcı ServisiKİLİS Arzum Mikser ServisiKİLİS Arzum Blender ServisiKİLİS Arzum Doğrayıcı ServisiKİLİS Arzum Tost Makinesi ServisiKİLİS Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKİLİS Arzum Buharlı Ütü ServisiKİLİS Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKİLİS Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKİLİS Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKİLİS Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKİLİS Arzum Tartı ServisiKİLİS Arzum Su Sebili ServisiKİLİS Arzum Ankastre Ocak ServisiKİLİS Arzum Ankastre Fırın ServisiKİLİS Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKİLİS Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKİLİS Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.