Arzum Servis Kırıkkale

  • Teknik ServisArzum Servis Kırıkkale
  • AdresKIRIKKALE
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis KIRIKKALE

Arzum Servis Kırıkkale

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Düşük seviyede de çok ses çıkıyorsa motor ve karıştırıcı kol kısmında meydana gelen çatlak, deforme ve benzeri sorunlar kontrol edilmelidir. Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bunun dışında çalışmayı zorlayacak kadar kasenin doldurulmadığından da emin olmalısınız. Robotu besleyen kablonun kontrolü de mutlaka sağlanmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgenizin şarjının azaldığı ya da bittiği durumlarda çalışma esnasında iken kapanabilir. Robot süpürgeniz çalışır vaziyetteyken çatlama sesine benzer sesler çıkarabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici kablosunun kadar alması da çalışmaya engel bir durumdur. Bunun en büyük nedeni ise yeterli hava akışının sağlanamıyor olmasıdır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtmaya yardımcı olan direncin bozulması da ısıtmama sorununa neden olacaktır. Kireçlenmenin en büyük nedenleri arasında şebeke suyunun kullanımı vardır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Elektrik bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Bu aşamadan sonra da şofben kapatılıp bir süre bekledikten sonra tekrar açılmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Birden DurduHaznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir. Çay Makinesi Çalışmıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Elektrik hatları, ürün kablosu ve soketleri kontrol edilmelidir. Elektrik gelmemesi durumlarında kol tam olarak kapanma özelliğini devreye sokamaz.Ekmek kızartma makinesinde elektromıknatıslar bulunmaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir. Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır. Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir.

AR1060, AR191KIRIKKALE Arzum Buzdolabı ServisiKIRIKKALE Arzum Derin Dondurucu ServisiKIRIKKALE Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKIRIKKALE Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKIRIKKALE Arzum Kurutma Makinesi ServisiKIRIKKALE Arzum Fırın ServisiKIRIKKALE Arzum Set Üstü Ocak ServisiKIRIKKALE Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKIRIKKALE Arzum Klima ServisiKIRIKKALE Arzum Termosifon ServisiKIRIKKALE Arzum Radyotör ServisiKIRIKKALE Arzum Vantilatör ServisiKIRIKKALE Arzum Televizyon ServisiKIRIKKALE Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKIRIKKALE Arzum Çay Makinesi ServisiKIRIKKALE Arzum Su Isıtıcı ServisiKIRIKKALE Arzum Mikser ServisiKIRIKKALE Arzum Blender ServisiKIRIKKALE Arzum Doğrayıcı ServisiKIRIKKALE Arzum Tost Makinesi ServisiKIRIKKALE Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKIRIKKALE Arzum Buharlı Ütü ServisiKIRIKKALE Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKIRIKKALE Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKIRIKKALE Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKIRIKKALE Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKIRIKKALE Arzum Tartı ServisiKIRIKKALE Arzum Su Sebili ServisiKIRIKKALE Arzum Ankastre Ocak ServisiKIRIKKALE Arzum Ankastre Fırın ServisiKIRIKKALE Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKIRIKKALE Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKIRIKKALE Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.