Arzum Servis Kırklareli

  • Teknik ServisArzum Servis Kırklareli
  • AdresKIRKLARELİ
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis KIRKLARELİ

Arzum Servis Kırklareli

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser üzerinde çatlak kontrolü yapılır. Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mikser bıçaklarının dönmeme nedenleri arasında rulman bıçaklarının eski işlevini yerine getiremeyecek bir durumda ve eskimiş olmasıdır. Motor milinin doğru bir şekilde takılı olduğundan emin olduktan sonra tekrar çalıştırabilirsiniz.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Oda içinde fazla olan eşyaları kaldırın. Robot süpürge arızaları teknoloji ürünleri arasında evlerde çok yaygın bir kullanım oranına sahip olan süpürgelerin arızalanması durumlarında çeşitli hata kodları oluşmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi ve düzleştirici arızası kullanım sırasında makine içerisine saç tellerinin girmesi ve sıkışması sonucu oluşur. Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Kablo ve şebeke hattı kontrolü yapılmalıdır. Bazı modellerde susuz kaynama koruması bulunur.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz Haznesi Yanıp SönüyorBorunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenler tam randımanlı çalıştıkları zaman bile su yeterli ölçüde ısınmayabilir. Sıcaklık derecesinin ayarlandığından emin olun.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz. Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir. Blender Bıçağı Boşa Dönüyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Isıtıcı kablolarından yanık kokusu gelmesi ekmek kızarma makinesine yabancı bir cisim girmesi ve kabloya zarar vermesi sonucu oluşan arıza türüdür. Ekmek kızartma makineleri evlerde kullanılan pratik araçlardan biridir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Her iki dokuda olmayan kahvelerin kalın olarak çekilmesi dokularını etkileyecektir. Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar. Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır. Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor

AR1060, AR191KIRKLARELİ Arzum Buzdolabı ServisiKIRKLARELİ Arzum Derin Dondurucu ServisiKIRKLARELİ Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKIRKLARELİ Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKIRKLARELİ Arzum Kurutma Makinesi ServisiKIRKLARELİ Arzum Fırın ServisiKIRKLARELİ Arzum Set Üstü Ocak ServisiKIRKLARELİ Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKIRKLARELİ Arzum Klima ServisiKIRKLARELİ Arzum Termosifon ServisiKIRKLARELİ Arzum Radyotör ServisiKIRKLARELİ Arzum Vantilatör ServisiKIRKLARELİ Arzum Televizyon ServisiKIRKLARELİ Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKIRKLARELİ Arzum Çay Makinesi ServisiKIRKLARELİ Arzum Su Isıtıcı ServisiKIRKLARELİ Arzum Mikser ServisiKIRKLARELİ Arzum Blender ServisiKIRKLARELİ Arzum Doğrayıcı ServisiKIRKLARELİ Arzum Tost Makinesi ServisiKIRKLARELİ Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKIRKLARELİ Arzum Buharlı Ütü ServisiKIRKLARELİ Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKIRKLARELİ Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKIRKLARELİ Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKIRKLARELİ Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKIRKLARELİ Arzum Tartı ServisiKIRKLARELİ Arzum Su Sebili ServisiKIRKLARELİ Arzum Ankastre Ocak ServisiKIRKLARELİ Arzum Ankastre Fırın ServisiKIRKLARELİ Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKIRKLARELİ Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKIRKLARELİ Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Cumhuriyet, Hürriyet, Köyler, Büyükkarıştıran, Ahmetbey, Evrensekiz, Kırıkköy

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.