Arzum Servis Kırşehir

  • Teknik ServisArzum Servis Kırşehir
  • AdresKIRŞEHİR
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis KIRŞEHİR

Arzum Servis Kırşehir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Gerilim kablosu ölçümü yapılarak kontrolü sağlanmalıdır. Mikser çok sesli çalışma sorunu motor ve parça kaynaklı arızalardan biridir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bütün parçaları kontrol ederek her parçanın yerine oturduğundan emin olunuz. Kablo kenarlarında ve üzerimde darbe ve yırtılma oluşması da cihazın çalışma süresini etkileyecektir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi tozu çekmeme sorunu süpürgelerin haznelerinin dolma ihtimali karşısında oluşmaktadır. Robot süpürge kötü koku gelme sorunu genellikle süpürge filtrelerinin aşırı tıkanmaya maruz kalması durumlarında oluşmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Makinelerin düzenli olarak bakımlarının ve temizliklerinin yapılması cihazların arıza ver memesini sağlayacaktır.Fişe takılı ise elektrik gelmeme durumu görülür.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir. Isıtıcılar suyun hızlı bir şekilde ısınmasına yardımcı olan ürünlerdir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Sıklıkla kullanılan şofbenler, genelde kullanıcı hatasından kaynaklı problemlerle arıza vermektedir. Şofben arızası sıcak su akışının sağlanamaması sonucunda arıza oluşumu görülür.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Spiral ısıtmayı sağlamaya yardımcı bir parçadır. Isıtıcı kablolarından yanık kokusu gelmesi ekmek kızarma makinesine yabancı bir cisim girmesi ve kabloya zarar vermesi sonucu oluşan arıza türüdür.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir. Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir. İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Fırın Saat Ayarı Sorunu

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sert bir cismin bıçağa denk gelmesi bıçakta kopmalara neden olacaktır. Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur.

AR1060, AR191KIRŞEHİR Arzum Buzdolabı ServisiKIRŞEHİR Arzum Derin Dondurucu ServisiKIRŞEHİR Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKIRŞEHİR Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKIRŞEHİR Arzum Kurutma Makinesi ServisiKIRŞEHİR Arzum Fırın ServisiKIRŞEHİR Arzum Set Üstü Ocak ServisiKIRŞEHİR Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKIRŞEHİR Arzum Klima ServisiKIRŞEHİR Arzum Termosifon ServisiKIRŞEHİR Arzum Radyotör ServisiKIRŞEHİR Arzum Vantilatör ServisiKIRŞEHİR Arzum Televizyon ServisiKIRŞEHİR Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKIRŞEHİR Arzum Çay Makinesi ServisiKIRŞEHİR Arzum Su Isıtıcı ServisiKIRŞEHİR Arzum Mikser ServisiKIRŞEHİR Arzum Blender ServisiKIRŞEHİR Arzum Doğrayıcı ServisiKIRŞEHİR Arzum Tost Makinesi ServisiKIRŞEHİR Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKIRŞEHİR Arzum Buharlı Ütü ServisiKIRŞEHİR Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKIRŞEHİR Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKIRŞEHİR Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKIRŞEHİR Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKIRŞEHİR Arzum Tartı ServisiKIRŞEHİR Arzum Su Sebili ServisiKIRŞEHİR Arzum Ankastre Ocak ServisiKIRŞEHİR Arzum Ankastre Fırın ServisiKIRŞEHİR Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKIRŞEHİR Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKIRŞEHİR Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.