Arzum Servis Kızıltepe Mardin

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Kızıltepe Mardin
  • AdresMardin, Kızıltepe
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Kızıltepe Mardin

Arzum Servis Kızıltepe Mardin

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Cihazda bir hasar oluşması durumunda cihaz çalışmaz. Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Zorlu işlemeler sonucu kase kapağı çıkabilir. Yeni parça değişimi ile sorun kıs bir süre içinde düzelecektir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bunun dışında süpürgenizin tekerleklerini de kontrol etmelisiniz. Hareketi engelleyici alanlar ve yapılarda robot süpürge hareketi algılayamaz ve hareket edemez.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır. Düzleştirici kablosunun kadar alması da çalışmaya engel bir durumdur.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir. Rezistansın kontrolü ve bakımı yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Eğer doğalgazlı ise vanayı kontrol etmelisiniz. Elektrik bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir. Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Zamanlayıcı ve regülatör hataları makinenin sürekli durmasına neden olacaktır. Cihazın elektrik alıp almadığına bakılmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin düzenli olarak suları kontrol edilmelidir. Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir. Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir. Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı Bozuldu

AR1060, AR191Mardin Kızıltepe Arzum Buzdolabı ServisiMardin Kızıltepe Arzum Derin Dondurucu ServisiMardin Kızıltepe Arzum Çamaşır Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Arzum Bulaşık Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Arzum Kurutma Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Arzum Fırın ServisiMardin Kızıltepe Arzum Set Üstü Ocak ServisiMardin Kızıltepe Arzum Mikrodalga Fırın ServisiMardin Kızıltepe Arzum Klima ServisiMardin Kızıltepe Arzum Termosifon ServisiMardin Kızıltepe Arzum Radyotör ServisiMardin Kızıltepe Arzum Vantilatör ServisiMardin Kızıltepe Arzum Televizyon ServisiMardin Kızıltepe Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Arzum Çay Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Arzum Su Isıtıcı ServisiMardin Kızıltepe Arzum Mikser ServisiMardin Kızıltepe Arzum Blender ServisiMardin Kızıltepe Arzum Doğrayıcı ServisiMardin Kızıltepe Arzum Tost Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Arzum Mini Tost Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Arzum Buharlı Ütü ServisiMardin Kızıltepe Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMardin Kızıltepe Arzum Elektrikli Süpürge ServisiMardin Kızıltepe Arzum Şarjlı Süpürge ServisiMardin Kızıltepe Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Arzum Tartı ServisiMardin Kızıltepe Arzum Su Sebili ServisiMardin Kızıltepe Arzum Ankastre Ocak ServisiMardin Kızıltepe Arzum Ankastre Fırın ServisiMardin Kızıltepe Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiMardin Kızıltepe Arzum Ankastre Aspiratör ServisiMardin Kızıltepe Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Kızıltepe, Köyler, Şenyurt, Dikmen, Gökçe, Yüceli

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.