Arzum Servis Konak İzmir

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Konak İzmir
  • Adresİzmir, Konak
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Konak İzmir

Arzum Servis Konak İzmir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Cihazın besleme girişlerindeki güç ölçümü yapılmalıdır. Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Kullanıcı hataları ve genel oluşan hataların oluşması ve giderilme yöntemleri üzerine bilgi sahibi olunması gerekmektedir. İşlem bittikten sonra yıkanan mutfak robotu parçaları nemli ya da ıslak bir şekilde kapalı kutu içerisinde bırakılırsa kötü koku yapar.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge fırça arızası yanlış kullanım kaynaklı oluşan arızalardır. Eğer gösterge çalışmıyorsa soket ile uyumlu olmadığını göstermektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Rezistans da meydana gelen aşırı ısınma sonucu cihazda bulunan termik de açılma yapacaktır. Ekranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda kireçlenme yüzünden cihaz çalışmasını doğru olarak ayarlayamaz. Bu türden sorunun giderilmesi için teknik servise başvurulması gerekmektedir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Gerekli kontroller yapıldıktan sonra şofben hala çalışmıyorsa şofben çakmağını kontrol edin. Tüm bu olumsuz durumların önüne geçmekte sanıldığının aksine çok kolaydır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı Boşa DönüyorBlender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir. Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Cihaza dokunmayın ve servis arayın.Zamanlayıcı ve regülatör hataları makinenin sürekli durmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir. Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır. İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Bir hacim tuşuna basarak kahvenin çıkış süresini kontrol ediniz. Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir. Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı Bozuldu

AR1060, AR191İzmir Konak Arzum Buzdolabı Servisiİzmir Konak Arzum Derin Dondurucu Servisiİzmir Konak Arzum Çamaşır Makinesi Servisiİzmir Konak Arzum Bulaşık Makinesi Servisiİzmir Konak Arzum Kurutma Makinesi Servisiİzmir Konak Arzum Fırın Servisiİzmir Konak Arzum Set Üstü Ocak Servisiİzmir Konak Arzum Mikrodalga Fırın Servisiİzmir Konak Arzum Klima Servisiİzmir Konak Arzum Termosifon Servisiİzmir Konak Arzum Radyotör Servisiİzmir Konak Arzum Vantilatör Servisiİzmir Konak Arzum Televizyon Servisiİzmir Konak Arzum Türk Kahve Makinesi Servisiİzmir Konak Arzum Çay Makinesi Servisiİzmir Konak Arzum Su Isıtıcı Servisiİzmir Konak Arzum Mikser Servisiİzmir Konak Arzum Blender Servisiİzmir Konak Arzum Doğrayıcı Servisiİzmir Konak Arzum Tost Makinesi Servisiİzmir Konak Arzum Mini Tost Makinesi Servisiİzmir Konak Arzum Buharlı Ütü Servisiİzmir Konak Arzum Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİzmir Konak Arzum Elektrikli Süpürge Servisiİzmir Konak Arzum Şarjlı Süpürge Servisiİzmir Konak Arzum Saç Kurutma Makinesi Servisiİzmir Konak Arzum Tartı Servisiİzmir Konak Arzum Su Sebili Servisiİzmir Konak Arzum Ankastre Ocak Servisiİzmir Konak Arzum Ankastre Fırın Servisiİzmir Konak Arzum Ankastre Davlumbaz Servisiİzmir Konak Arzum Ankastre Aspiratör Servisiİzmir Konak Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Yenişehir, Gürçeşme, Gültepe, Pasaport, Alsancak, Kahramanlar, Basmane, Kemeraltı, Konak, Eşrefpaşa, Küçükyalı, Güzelyalı, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.