Arzum Servis Kurtalan Siirt

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Kurtalan Siirt
  • AdresSiirt, Kurtalan
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Kurtalan Siirt

Arzum Servis Kurtalan Siirt

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışmaması durumu için farklı nedenler söz konusu olabilir. Öncelikle kolu çıkarıp tekrar yerine iyice oturtun.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotunun çalışmaması pek çok nedenden ötürü kaynaklanabilir. Çalışma sırasında titreşim oranının artması sesli çalışma süresinin uzamasına neden olacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Sorun devam etmesi durumunda servisten yardım isteyiniz.Robot süpürge haritalandırma yapmama sorunu genellikle ilk kurulum aşamasında yapılan hatalar sonucu oluşmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi Kendiliğinden KapanıyorKurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır. Regülatör de arızalanma oluşması durumunda da su ısıtmada sorun yaşanmaktadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bazı arızalar kullanıcılar tarafından çözülebilirken bazı arıza durumlarında ise teknik servisten destek almak gerekir. Sıklıkla kullanılan şofbenler, genelde kullanıcı hatasından kaynaklı problemlerle arıza vermektedir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Hata Veriyor Çay Makinesi Basınç Göstergesi Çalışmıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesi sigorta attırma sorunu makine kaynaklı olabilmektedir. Sorunun giderilmesi için ilk olarak regülatör ayarı yapılmalıdır ve orta konuma getirilmesi gerekir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorBuharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Parça değişimine gidilmelidir. Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir. Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur.

AR1060, AR191Siirt Kurtalan Arzum Buzdolabı ServisiSiirt Kurtalan Arzum Derin Dondurucu ServisiSiirt Kurtalan Arzum Çamaşır Makinesi ServisiSiirt Kurtalan Arzum Bulaşık Makinesi ServisiSiirt Kurtalan Arzum Kurutma Makinesi ServisiSiirt Kurtalan Arzum Fırın ServisiSiirt Kurtalan Arzum Set Üstü Ocak ServisiSiirt Kurtalan Arzum Mikrodalga Fırın ServisiSiirt Kurtalan Arzum Klima ServisiSiirt Kurtalan Arzum Termosifon ServisiSiirt Kurtalan Arzum Radyotör ServisiSiirt Kurtalan Arzum Vantilatör ServisiSiirt Kurtalan Arzum Televizyon ServisiSiirt Kurtalan Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiSiirt Kurtalan Arzum Çay Makinesi ServisiSiirt Kurtalan Arzum Su Isıtıcı ServisiSiirt Kurtalan Arzum Mikser ServisiSiirt Kurtalan Arzum Blender ServisiSiirt Kurtalan Arzum Doğrayıcı ServisiSiirt Kurtalan Arzum Tost Makinesi ServisiSiirt Kurtalan Arzum Mini Tost Makinesi ServisiSiirt Kurtalan Arzum Buharlı Ütü ServisiSiirt Kurtalan Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSiirt Kurtalan Arzum Elektrikli Süpürge ServisiSiirt Kurtalan Arzum Şarjlı Süpürge ServisiSiirt Kurtalan Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiSiirt Kurtalan Arzum Tartı ServisiSiirt Kurtalan Arzum Su Sebili ServisiSiirt Kurtalan Arzum Ankastre Ocak ServisiSiirt Kurtalan Arzum Ankastre Fırın ServisiSiirt Kurtalan Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiSiirt Kurtalan Arzum Ankastre Aspiratör ServisiSiirt Kurtalan Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Kurtalan, Köyler, Kayabağlar

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.