Arzum Servis Malatya

  • Teknik ServisArzum Servis Malatya
  • AdresMALATYA
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis MALATYA

Arzum Servis Malatya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin tek kolunun çalışması ilgili yuvanın tıkanması, kolun tam oturmaması veya motordaki dağıtıcı parçaların arızalanmasından kaynaklanabilir. Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bu nedenle Kase kapağı çalıştırma işleminden önce kontrol edilmelidir. Doğrayıcı ağzına yabancı bir cismin sıkışması ve ürünlerim aşırı sert olarak konulması doğrayıcının çalışmamasına neden olur.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Ayarlar ve çalışma alanı dışında kalan bölgeler içinde toz almama durumu çok sık yaşanmaktadır. Çekilen bu cisimler robot süpürgenizin toz kutusunda emildiklerinden dolayı etrafa çarparak tıpkı çatlama sesine benzer sesler çıkarabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici ısınma yapmama sorunu bu tür rezistans ile çalışan elektrikle kullanılan cihazlarda sık olarak karşılaşılan arızalardır. Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Genel kireç temizleyiciler veya beyaz sirke gibi yöntemler ile kireçten kurtulabilirsiniz. Oldukça pratik, hızlı ve kullanışlı ürünlerdir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Eğer bir şofben standart derecenin üzerinde ısınma yapıyorsa termostat açık durumda demektir. Diyaframın zamanla aşınımı ve eski esi suyun basıncını algılayamamasına ve kapanmasına neden oluyor.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Teknik servisten destek alınmalıdır. Blender Çalışmıyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Servisten destek alınız. ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Gerekli kontrollerin yapılması önemlidir.Cihaz ekmekleri istenilen sıcaklıkta ve ayarda pişirme yapamaz.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir. Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır. Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir. Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir.

AR1060, AR191MALATYA Arzum Buzdolabı ServisiMALATYA Arzum Derin Dondurucu ServisiMALATYA Arzum Çamaşır Makinesi ServisiMALATYA Arzum Bulaşık Makinesi ServisiMALATYA Arzum Kurutma Makinesi ServisiMALATYA Arzum Fırın ServisiMALATYA Arzum Set Üstü Ocak ServisiMALATYA Arzum Mikrodalga Fırın ServisiMALATYA Arzum Klima ServisiMALATYA Arzum Termosifon ServisiMALATYA Arzum Radyotör ServisiMALATYA Arzum Vantilatör ServisiMALATYA Arzum Televizyon ServisiMALATYA Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiMALATYA Arzum Çay Makinesi ServisiMALATYA Arzum Su Isıtıcı ServisiMALATYA Arzum Mikser ServisiMALATYA Arzum Blender ServisiMALATYA Arzum Doğrayıcı ServisiMALATYA Arzum Tost Makinesi ServisiMALATYA Arzum Mini Tost Makinesi ServisiMALATYA Arzum Buharlı Ütü ServisiMALATYA Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMALATYA Arzum Elektrikli Süpürge ServisiMALATYA Arzum Şarjlı Süpürge ServisiMALATYA Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiMALATYA Arzum Tartı ServisiMALATYA Arzum Su Sebili ServisiMALATYA Arzum Ankastre Ocak ServisiMALATYA Arzum Ankastre Fırın ServisiMALATYA Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiMALATYA Arzum Ankastre Aspiratör ServisiMALATYA Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Yeşilyurt, Köyler, Yakınca, Bostanbaşı, Gündüzbey

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.