Arzum Servis Malkara Tekirdağ

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Malkara Tekirdağ
  • AdresTekirdağ, Malkara
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Malkara Tekirdağ

Arzum Servis Malkara Tekirdağ

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bir ürünün ve yiyeceğin püre haline getirilmesinde, tatlı ve hamur işlerinde kullanılan ürünlerdir. Parçanın değişimi yapılmalıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotunuz çalıştığı halde parçalar hareket etmiyorsa motor milini kontrol etmelisiniz. Bir lehim yardımı ile direnç uçları havaya kaldırılarak renklerinde değişim olup olmadığına bakılmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bir süpürge için en iyi ses aralığı 65 desibel olarak ayarlanmalıdır. İlk olarak fırçanın bulunduğu alandan yavaşça fırçayı öne doğru çekmeyi deneyin.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Filtre tıkanıklığı sonrasında da bu tür arıza oluşmaktadır. Saç kurutma makinesi ve düzleştirici aşırı ısınma sorunu bu tür elektrik ile çalışan cihazlarda yaygın olarak görülen bir arıza türüdür.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Bunların dışında rezistansta sorun olabilir. Su Isıtıcı Isıtmıyor

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Elektrik ile çalıştığı için şofbenden su akıtma ile karşılaşıldığı zaman elektrik gelmesi engellenmelidir. Tüm kontroller sağlandıktan sonra tekrar denenmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. . Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir. Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Sigorta makine kullanımına uygun büyüklükte olmaması durumlarında da ani elektrik yüklemesi yapılarak sigorta atabilir. Ekmek kızartma makinesinde bulunan yayların bozulması yanık ekmek oluşumuna neden olmaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Fırın İçinden Ses Geliyor

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır. Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağının motor yanma sorunu genel olarak cihazın aşırı kullanımı sonrasında ortaya çıkan arızalardır. Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır.

AR1060, AR191Tekirdağ Malkara Arzum Buzdolabı ServisiTekirdağ Malkara Arzum Derin Dondurucu ServisiTekirdağ Malkara Arzum Çamaşır Makinesi ServisiTekirdağ Malkara Arzum Bulaşık Makinesi ServisiTekirdağ Malkara Arzum Kurutma Makinesi ServisiTekirdağ Malkara Arzum Fırın ServisiTekirdağ Malkara Arzum Set Üstü Ocak ServisiTekirdağ Malkara Arzum Mikrodalga Fırın ServisiTekirdağ Malkara Arzum Klima ServisiTekirdağ Malkara Arzum Termosifon ServisiTekirdağ Malkara Arzum Radyotör ServisiTekirdağ Malkara Arzum Vantilatör ServisiTekirdağ Malkara Arzum Televizyon ServisiTekirdağ Malkara Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiTekirdağ Malkara Arzum Çay Makinesi ServisiTekirdağ Malkara Arzum Su Isıtıcı ServisiTekirdağ Malkara Arzum Mikser ServisiTekirdağ Malkara Arzum Blender ServisiTekirdağ Malkara Arzum Doğrayıcı ServisiTekirdağ Malkara Arzum Tost Makinesi ServisiTekirdağ Malkara Arzum Mini Tost Makinesi ServisiTekirdağ Malkara Arzum Buharlı Ütü ServisiTekirdağ Malkara Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiTekirdağ Malkara Arzum Elektrikli Süpürge ServisiTekirdağ Malkara Arzum Şarjlı Süpürge ServisiTekirdağ Malkara Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiTekirdağ Malkara Arzum Tartı ServisiTekirdağ Malkara Arzum Su Sebili ServisiTekirdağ Malkara Arzum Ankastre Ocak ServisiTekirdağ Malkara Arzum Ankastre Fırın ServisiTekirdağ Malkara Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiTekirdağ Malkara Arzum Ankastre Aspiratör ServisiTekirdağ Malkara Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Malkara, Köyler, Sağlamtaş

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.