Arzum Servis Manavgat Antalya

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Manavgat Antalya
  • AdresAntalya, Manavgat
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Manavgat Antalya

Arzum Servis Manavgat Antalya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır. Alanında uzman bir servisten teknik konular ile ilgili bilgi alımı yapılabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Böylelikle problemin genel olup olmadığını da tespit etmiş olursunuz. Mutfak robotu çok yavaş çalışıyor hatası robot içinde yer alan kesme aletinin yerine tam oturduğu kontrol edilmelidir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürgesi Nem Hatası Veriyor Robot süpürgesinin temizleme verimliliği azalma sorunu karşısında HEPA filtresi kontrol edilmelidir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Fişe takılı ise elektrik gelmeme durumu görülür. En belirgin nedeni ise düzleştirici üzerinde bulunan gövdenin erimesinden kaynaklı arızalar oluşmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz. Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Tüm kontroller sağlandıktan sonra tekrar denenmelidir. Şofben arızası sıcak su akışının sağlanamaması sonucunda arıza oluşumu görülür.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesi Kontrolü ÇalışmıyorEkmek kızartma makinesi kontrolü çalışmama arızası elektrikle çalışan kızartma makinesinde görülen bir arıza türüdür.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

İlk olarak ütü tabanını temizleyin. Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz. Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır. Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur.

AR1060, AR191Antalya Manavgat Arzum Buzdolabı ServisiAntalya Manavgat Arzum Derin Dondurucu ServisiAntalya Manavgat Arzum Çamaşır Makinesi ServisiAntalya Manavgat Arzum Bulaşık Makinesi ServisiAntalya Manavgat Arzum Kurutma Makinesi ServisiAntalya Manavgat Arzum Fırın ServisiAntalya Manavgat Arzum Set Üstü Ocak ServisiAntalya Manavgat Arzum Mikrodalga Fırın ServisiAntalya Manavgat Arzum Klima ServisiAntalya Manavgat Arzum Termosifon ServisiAntalya Manavgat Arzum Radyotör ServisiAntalya Manavgat Arzum Vantilatör ServisiAntalya Manavgat Arzum Televizyon ServisiAntalya Manavgat Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiAntalya Manavgat Arzum Çay Makinesi ServisiAntalya Manavgat Arzum Su Isıtıcı ServisiAntalya Manavgat Arzum Mikser ServisiAntalya Manavgat Arzum Blender ServisiAntalya Manavgat Arzum Doğrayıcı ServisiAntalya Manavgat Arzum Tost Makinesi ServisiAntalya Manavgat Arzum Mini Tost Makinesi ServisiAntalya Manavgat Arzum Buharlı Ütü ServisiAntalya Manavgat Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAntalya Manavgat Arzum Elektrikli Süpürge ServisiAntalya Manavgat Arzum Şarjlı Süpürge ServisiAntalya Manavgat Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiAntalya Manavgat Arzum Tartı ServisiAntalya Manavgat Arzum Su Sebili ServisiAntalya Manavgat Arzum Ankastre Ocak ServisiAntalya Manavgat Arzum Ankastre Fırın ServisiAntalya Manavgat Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiAntalya Manavgat Arzum Ankastre Aspiratör ServisiAntalya Manavgat Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Manavgat, Köyler, Çolaklı, Evrenseki, Gündoğdu, Ilıca, Kızılot, Oymapınar, Sarılar, Side, Taşağıl

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.