Arzum Servis Mardin

  • Teknik ServisArzum Servis Mardin
  • AdresMARDİN
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis MARDİN

Arzum Servis Mardin

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir. Motorunun kontrol edilmesi gerekir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Fiş tam oturmadığı zamanlarda mutfak robotu çalışmayabiliyor. Yanma olup olmadığı koku ve cihazın çalışma düzeninde aksaklıklar meydana gelmesi ile anlaşılır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Süpürgenin evin hangi alanında toz almasının istenmesi gerektiği kişi tarafından yapılmaktadır. Robot süpürgesi toz bırakıyor sorunu yeni akıllı süpürgelerde yeni sorunlar arasındadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kabloyu kontrol ediniz. Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar. Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır. Şofbenden Ses Geliyor

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata veriyor sorunu göstergeli ekrana sahip olan cihazlarda hata koduna göre çözüm sağlanacaktır. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Isınma ve çalışma olmaması durumunda cihazı başka bir alana takma denenmelidir. Ekmek kızartma makinelerinde farklı ısıtma elemanları bulunmaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür. Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve Gelmiyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır. Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir. Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır.

AR1060, AR191MARDİN Arzum Buzdolabı ServisiMARDİN Arzum Derin Dondurucu ServisiMARDİN Arzum Çamaşır Makinesi ServisiMARDİN Arzum Bulaşık Makinesi ServisiMARDİN Arzum Kurutma Makinesi ServisiMARDİN Arzum Fırın ServisiMARDİN Arzum Set Üstü Ocak ServisiMARDİN Arzum Mikrodalga Fırın ServisiMARDİN Arzum Klima ServisiMARDİN Arzum Termosifon ServisiMARDİN Arzum Radyotör ServisiMARDİN Arzum Vantilatör ServisiMARDİN Arzum Televizyon ServisiMARDİN Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiMARDİN Arzum Çay Makinesi ServisiMARDİN Arzum Su Isıtıcı ServisiMARDİN Arzum Mikser ServisiMARDİN Arzum Blender ServisiMARDİN Arzum Doğrayıcı ServisiMARDİN Arzum Tost Makinesi ServisiMARDİN Arzum Mini Tost Makinesi ServisiMARDİN Arzum Buharlı Ütü ServisiMARDİN Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMARDİN Arzum Elektrikli Süpürge ServisiMARDİN Arzum Şarjlı Süpürge ServisiMARDİN Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiMARDİN Arzum Tartı ServisiMARDİN Arzum Su Sebili ServisiMARDİN Arzum Ankastre Ocak ServisiMARDİN Arzum Ankastre Fırın ServisiMARDİN Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiMARDİN Arzum Ankastre Aspiratör ServisiMARDİN Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Kızıltepe, Köyler, Şenyurt, Dikmen, Gökçe, Yüceli

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.