Arzum Servis Merkez Adıyaman

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Adıyaman
  • AdresAdıyaman, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Adıyaman

Arzum Servis Merkez Adıyaman

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir. Bir anda sertleşen yiyecekler mikserin toplam gücünü aşıyor olabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mikser bıçaklarını birkaç kez manuel konum içinde döndürmek gerekmektedir. Döner şalter kolunu birkaç saniye süre boyunca 1 konumuna getirin biraz bekleyin.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Arıza tekrarlanması durumda cihazı aldığınız yer ve servis ile iletişime geçiniz. Açma kapama anahtarı olarak da adlandırılan alanı test ediniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır. Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı arızası evlerde ve birçok ortamda kullanılan pratik su ısıtma cihazlarında arızaların oluşması kullanım sırasında oluşan hatalardan kaynaklı olabilmektedir. Ancak bazı durumlarda kireçlenme yüzünden cihaz çalışmasını doğru olarak ayarlayamaz.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Gaz memeleri tıkanmış ise ilgili unsuru değiştirerek şofbeninizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm bunlarla beraber ısıtıcılar kireçlenmiş olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı Boşa DönüyorBlender Çalışırken Birden Durdu

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Çay Makinası Sigorta Attırıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Güç kaybının yaşanması da kızartma sırasında makinenin yeteri kadar enerji aldığını algılamasına ve çalışmasını durdurmasına neden olan arızalardır. Yeşil ışığın yanması çalışma anlamına gelmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor Buharlı Ütüm Kumaşa Yapışıyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir. Kahve makinesinde kahvenin hızlı bitmesi sorunu en belirgin nedenleri arasında kahvenin yeteri kadar ince çekilmemesi sonrasında bu tür arızalar oluşmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye kontrol edilmelidir. Taze kahve kullanımı makine için önemlidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir. Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

AR1060, AR191Adıyaman Merkez Arzum Buzdolabı ServisiAdıyaman Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiAdıyaman Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiAdıyaman Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiAdıyaman Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiAdıyaman Merkez Arzum Fırın ServisiAdıyaman Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiAdıyaman Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiAdıyaman Merkez Arzum Klima ServisiAdıyaman Merkez Arzum Termosifon ServisiAdıyaman Merkez Arzum Radyotör ServisiAdıyaman Merkez Arzum Vantilatör ServisiAdıyaman Merkez Arzum Televizyon ServisiAdıyaman Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiAdıyaman Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiAdıyaman Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiAdıyaman Merkez Arzum Mikser ServisiAdıyaman Merkez Arzum Blender ServisiAdıyaman Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiAdıyaman Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiAdıyaman Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiAdıyaman Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiAdıyaman Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAdıyaman Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiAdıyaman Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiAdıyaman Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiAdıyaman Merkez Arzum Tartı ServisiAdıyaman Merkez Arzum Su Sebili ServisiAdıyaman Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiAdıyaman Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiAdıyaman Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiAdıyaman Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiAdıyaman Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.