Arzum Servis Merkez Afyonkarahisar

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Afyonkarahisar
  • AdresAfyonkarahisar, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Afyonkarahisar

Arzum Servis Merkez Afyonkarahisar

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle kolu çıkarıp tekrar yerine iyice oturtun. Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Yanma olup olmadığı koku ve cihazın çalışma düzeninde aksaklıklar meydana gelmesi ile anlaşılır. Mutfak robotları yardımcı ürünler arasındadır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Uygulamayı tekrar tarama için silip yeniden yükleyin.Aşırı ısınma arızası karşısında cihaza elektrik gitmesi engellenerek cihaz kapatılmalıdır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Elektrik geriliminin uygun olmaması durumlarında da makine açılmaz ve çalışmaz. Aşırı ısınma ancak cihazların termik ve ısı parçalarında kir, toz ve saç gibi kalıntıların kalması sonucunda arıza oluşmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Bazı modellerde susuz kaynama koruması bulunur. Basınç regülatörünün kontrolü yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır. Şofbenlere yönelik uygulanması gereken adımlar her marka için nettir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir. Blender Ürünleri Doğramıyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Isınmıyor Çay Makinesi Hata Veriyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Cihazın elektrik alıp almadığına bakılmalıdır. Spiral adı verilen ısıtma parçalarının arızalanması durumunda kontrollü çalışma sağlanamamaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır. Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir. Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur. Servis ile iletişim kurun.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir. Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır. Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

AR1060, AR191Afyonkarahisar Merkez Arzum Buzdolabı ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Fırın ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Klima ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Termosifon ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Radyotör ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Vantilatör ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Televizyon ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Mikser ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Blender ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Tartı ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Su Sebili ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiAfyonkarahisar Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.