Arzum Servis Merkez Bayburt

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Bayburt
  • AdresBayburt, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Bayburt

Arzum Servis Merkez Bayburt

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışmaması durumu için farklı nedenler söz konusu olabilir. Mikser zor hareket etme durumunda karıştırma için kullanılan malzemenin hacmi kontrol edilmelidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Döner şalter kolunu birkaç saniye süre boyunca 1 konumuna getirin biraz bekleyin. Mutfak robotu kullanımı sırasında ayaklarda kirlenme olması durumunda da arıza vermektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Aşırı ıslah bir bez kullanımı cihaza zarar verecektir. Buralara herhangi bir yabancı cisim sıkışmış olabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi Hızlı Çalışmıyor Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcılar suyun hızlı bir şekilde ısınmasına yardımcı olan ürünlerdir. Su Isıtıcı Isıtmıyor

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Sıklıkla kullanılan şofbenler, genelde kullanıcı hatasından kaynaklı problemlerle arıza vermektedir. Şofbenler de görülen en sık problemlerden biri de aşırı ısınma problemidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Şebeke hatlarını kontrol ediniz.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesi kontrolü çalışmama arızası elektrikle çalışan kızartma makinesinde görülen bir arıza türüdür. Birçok evde mutfaklarda kullanılan elektronik ürünlerdir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır. Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz. Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur.

AR1060, AR191Bayburt Merkez Arzum Buzdolabı ServisiBayburt Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiBayburt Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBayburt Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBayburt Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiBayburt Merkez Arzum Fırın ServisiBayburt Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiBayburt Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBayburt Merkez Arzum Klima ServisiBayburt Merkez Arzum Termosifon ServisiBayburt Merkez Arzum Radyotör ServisiBayburt Merkez Arzum Vantilatör ServisiBayburt Merkez Arzum Televizyon ServisiBayburt Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBayburt Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiBayburt Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiBayburt Merkez Arzum Mikser ServisiBayburt Merkez Arzum Blender ServisiBayburt Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiBayburt Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiBayburt Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBayburt Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiBayburt Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBayburt Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBayburt Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBayburt Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBayburt Merkez Arzum Tartı ServisiBayburt Merkez Arzum Su Sebili ServisiBayburt Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiBayburt Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiBayburt Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBayburt Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBayburt Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.