Arzum Servis Merkez Çankırı

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Çankırı
  • AdresÇankırı, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Çankırı

Arzum Servis Merkez Çankırı

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı sorunları kendiniz çözebilirsiniz. Mikser Kullanımı Sırasında Donuyor

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotunda mikser bıçağı dönmeme sorunu çok sık tekrarlanan sorunlardan bir tanesidir. Robotun parçalarının tam oturduğundan ve doğrayıcının herhangi bir hasar almadığından emin olunuz.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeniz temizlik esnasında karşısında ve etrafında herhangi bir engelleyici unsur olmamasına rağmen bir engel varmış gibi manevra yapıyor ya da çarpma yapıyorsa, robot süpürgenizin sensörlerini kontrol etmelisiniz. Robot süpürgeyi kullanım için tekrar sıfırlayın.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Oldukça hassas olan bu parçaların kırılması olasıdır. Saç kurutma makinelerinin düzenli olarak her kullanım sonrasında temizlenmesi gerekir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Musluk sularının kullanılması cihazların kısa sürede kireçlenmesine neden olacaktır. Basınç regülatörünün kontrolü yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenlere yönelik uygulamaların çok daha titiz bir şekilde yapılması gerekir. Bunun yanı sıra su çok geç ısınır ve tam anlamıyla ısınma gerçekleşmiş olmaz.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.Blender Motorundan Yanık Kokusu Geliyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Hassas bir parça olması nedeniyle bilinçsiz bir hareket kırılmasına neden olacaktır. Hemen fişten çıkartılarak cihaz kenara alınmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir. Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir. Kahve makinesinde kahvenin hızlı bitmesi sorunu en belirgin nedenleri arasında kahvenin yeteri kadar ince çekilmemesi sonrasında bu tür arızalar oluşmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın İçinden Ses GeliyorFırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır. Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir.

AR1060, AR191Çankırı Merkez Arzum Buzdolabı ServisiÇankırı Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiÇankırı Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiÇankırı Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiÇankırı Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiÇankırı Merkez Arzum Fırın ServisiÇankırı Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiÇankırı Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiÇankırı Merkez Arzum Klima ServisiÇankırı Merkez Arzum Termosifon ServisiÇankırı Merkez Arzum Radyotör ServisiÇankırı Merkez Arzum Vantilatör ServisiÇankırı Merkez Arzum Televizyon ServisiÇankırı Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiÇankırı Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiÇankırı Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiÇankırı Merkez Arzum Mikser ServisiÇankırı Merkez Arzum Blender ServisiÇankırı Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiÇankırı Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiÇankırı Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiÇankırı Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiÇankırı Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiÇankırı Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiÇankırı Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiÇankırı Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiÇankırı Merkez Arzum Tartı ServisiÇankırı Merkez Arzum Su Sebili ServisiÇankırı Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiÇankırı Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiÇankırı Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiÇankırı Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiÇankırı Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.