Arzum Servis Merkez Çorum

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Çorum
  • AdresÇorum, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Çorum

Arzum Servis Merkez Çorum

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır. Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Ayakları nemli bir bez yardımı ile temizleyin.İlk olarak yapılması gereken döner şalteri off konumuna getirmek olacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesinin temizleme verimliliği azalma sorunu karşısında HEPA filtresi kontrol edilmelidir. Robot süpürgenizin etrafındaki sensörler kirden dolayı kapanmış olabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır. Düzleştirici Isınma Yapmıyor

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı su kaçırıyor arızası ısıtıcının ana yapısında meydana gelen çatlak veya deformeden dolayı oluşabilir. Böyle bir durumda özellikle cihaz elektrik ile çalıştığı için dikkatli olmalı ve teknik servis desteği alınmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenlerde en sık görülen problemlerden biri de suyun ısınmamasıdır. Eğer filtrede herhangi bir tıkanıklık varsa temizlenerek bu tıkanıklık bir an önce giderilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Hassas bir parça olması nedeniyle bilinçsiz bir hareket kırılmasına neden olacaktır. Bazı durumlarda spiralin değişmesi gerekebilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir. Buharlı Ütüm Kumaşa Yapışıyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir. Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar. Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı Bozuldu Motordan çalışma sırasında duman gelmesi motorun yandığını göstermektedir.

AR1060, AR191Çorum Merkez Arzum Buzdolabı ServisiÇorum Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiÇorum Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiÇorum Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiÇorum Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiÇorum Merkez Arzum Fırın ServisiÇorum Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiÇorum Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiÇorum Merkez Arzum Klima ServisiÇorum Merkez Arzum Termosifon ServisiÇorum Merkez Arzum Radyotör ServisiÇorum Merkez Arzum Vantilatör ServisiÇorum Merkez Arzum Televizyon ServisiÇorum Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiÇorum Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiÇorum Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiÇorum Merkez Arzum Mikser ServisiÇorum Merkez Arzum Blender ServisiÇorum Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiÇorum Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiÇorum Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiÇorum Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiÇorum Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiÇorum Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiÇorum Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiÇorum Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiÇorum Merkez Arzum Tartı ServisiÇorum Merkez Arzum Su Sebili ServisiÇorum Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiÇorum Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiÇorum Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiÇorum Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiÇorum Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.