Arzum Servis Merkez Gümüşhane

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Gümüşhane
  • AdresGümüşhane, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Gümüşhane

Arzum Servis Merkez Gümüşhane

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bunun yanında cihaza düşük voltaj da geliyor olabilir. Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotunda mikser bıçağı dönmeme sorunu çok sık tekrarlanan sorunlardan bir tanesidir. Kablo kenarlarında ve üzerimde darbe ve yırtılma oluşması da cihazın çalışma süresini etkileyecektir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeniz çalışır vaziyetteyken çatlama sesine benzer sesler çıkarabilir. Cihaz üzerinde bulunan home yazılı tuşa yaklaşık 5 saniye basılı tutup elinizi çekmeden sıfırlama işlemini yapmanız gerekmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştiricim Çalışmıyor ve AçılmıyorSaç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Kireçlenme Sorunu Musluk sularının kullanılması cihazların kısa sürede kireçlenmesine neden olacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bunun yanı sıra su kabı da delinmiş ya da hasar görmüş olabilir. Şofbenden Su Geliyor

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir. Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Elektrik hatları, ürün kablosu ve soketleri kontrol edilmelidir. Elektrik gelmemesi durumlarında kol tam olarak kapanma özelliğini devreye sokamaz.Ekmek Kızartma Makinesinin Spirali Isınmıyor

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir. Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.Elektrik kontrol ediniz.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır. Katı meyve sıkacağı çalışma esnasında durma sorunu karşısında ilk olarak cihazın aşırı derecede ısınıp ısınmadığının kontrolü yapılmalıdır.

AR1060, AR191Gümüşhane Merkez Arzum Buzdolabı ServisiGümüşhane Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiGümüşhane Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiGümüşhane Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiGümüşhane Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiGümüşhane Merkez Arzum Fırın ServisiGümüşhane Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiGümüşhane Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiGümüşhane Merkez Arzum Klima ServisiGümüşhane Merkez Arzum Termosifon ServisiGümüşhane Merkez Arzum Radyotör ServisiGümüşhane Merkez Arzum Vantilatör ServisiGümüşhane Merkez Arzum Televizyon ServisiGümüşhane Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiGümüşhane Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiGümüşhane Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiGümüşhane Merkez Arzum Mikser ServisiGümüşhane Merkez Arzum Blender ServisiGümüşhane Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiGümüşhane Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiGümüşhane Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiGümüşhane Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiGümüşhane Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiGümüşhane Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiGümüşhane Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiGümüşhane Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiGümüşhane Merkez Arzum Tartı ServisiGümüşhane Merkez Arzum Su Sebili ServisiGümüşhane Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiGümüşhane Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiGümüşhane Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiGümüşhane Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiGümüşhane Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.