Arzum Servis Merkez Hakkari

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Hakkari
  • AdresHakkari, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Hakkari

Arzum Servis Merkez Hakkari

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir. Kart değişimi için bir servis çağırılması gerekir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Robota aşırı yiyecek konulması durumlarında da mikser bıçakları dönmemektedir. Mutfak robotu motorundan yanık kokusu gelmesi hatası motorun çalışma sırasında aşırı zorlanması ve parça hasarlarının oluşması ile ortaya çıkmaktadır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Islak bez cihazın lazer kısmının bozulmasına neden olacaktır. Robot süpürgelerinin normalden fazla ses çıkarması durumlarında desibel ayarları kontrol edilmelidir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kabloyu kontrol ediniz.Saç kurutma makinelerinin düzenli olarak her kullanım sonrasında temizlenmesi gerekir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtmaya yardımcı olan direncin bozulması da ısıtmama sorununa neden olacaktır. Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Emniyet ventili ve rezistans kontrolü yapılmalıdır. Bu aşamadan sonra da şofben kapatılıp bir süre bekledikten sonra tekrar açılmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender Çalışırken Koku Yayıyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinası Sigorta Attırıyor Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Isıtıcı Kablolarından Yanık Kokusu Gelmesi Ekmek kızartma makinesinin bakımlarının ve temizliğinin yapılmasına özen gösterilmelidir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir. İlk olarak ütü tabanını temizleyin.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür. Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Tambur kontrolü yapılmalıdır. Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir.

AR1060, AR191Hakkari Merkez Arzum Buzdolabı ServisiHakkari Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiHakkari Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiHakkari Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiHakkari Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiHakkari Merkez Arzum Fırın ServisiHakkari Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiHakkari Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiHakkari Merkez Arzum Klima ServisiHakkari Merkez Arzum Termosifon ServisiHakkari Merkez Arzum Radyotör ServisiHakkari Merkez Arzum Vantilatör ServisiHakkari Merkez Arzum Televizyon ServisiHakkari Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiHakkari Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiHakkari Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiHakkari Merkez Arzum Mikser ServisiHakkari Merkez Arzum Blender ServisiHakkari Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiHakkari Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiHakkari Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiHakkari Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiHakkari Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHakkari Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiHakkari Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiHakkari Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiHakkari Merkez Arzum Tartı ServisiHakkari Merkez Arzum Su Sebili ServisiHakkari Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiHakkari Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiHakkari Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiHakkari Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiHakkari Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.