Arzum Servis Merkez Karaman

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Karaman
  • AdresKaraman, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Karaman

Arzum Servis Merkez Karaman

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır. Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Direnç uçlarında yanma olması kontrolü ile sağlanır. Arızanın nedeni tam anlaşılmadan cihaza elektrik gelmesini engelleyin.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi aşırı ısınma arızası uzun dönemli kullanımlarda karşılaşılan bir arıza türü olarak bilinmektedir. Robot Süpürge Lazer Arızası

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistans kireç bağlayarak çalışmayı engelleyebilir. Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenlerin çalışmaması çeşitli etkenlerden dolayı olabilir. Kısa devre akım kablolamasında oluşması ile sigorta sürekli artıracaktır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur. Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Cihaz ekmekleri istenilen sıcaklıkta ve ayarda pişirme yapamaz. Aynı sorunun devam etmesi karşısında servisten yardım alınması gerekir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır. Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Makinede Damla Şeklinde Akıyor Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır. Fırın İçinden Ses Geliyor

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır. Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz.

AR1060, AR191Karaman Merkez Arzum Buzdolabı ServisiKaraman Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiKaraman Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKaraman Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKaraman Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiKaraman Merkez Arzum Fırın ServisiKaraman Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiKaraman Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKaraman Merkez Arzum Klima ServisiKaraman Merkez Arzum Termosifon ServisiKaraman Merkez Arzum Radyotör ServisiKaraman Merkez Arzum Vantilatör ServisiKaraman Merkez Arzum Televizyon ServisiKaraman Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKaraman Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiKaraman Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiKaraman Merkez Arzum Mikser ServisiKaraman Merkez Arzum Blender ServisiKaraman Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiKaraman Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiKaraman Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKaraman Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiKaraman Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKaraman Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKaraman Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKaraman Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKaraman Merkez Arzum Tartı ServisiKaraman Merkez Arzum Su Sebili ServisiKaraman Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiKaraman Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiKaraman Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKaraman Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKaraman Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.