Arzum Servis Merkez Kırklareli

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Kırklareli
  • AdresKırklareli, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Kırklareli

Arzum Servis Merkez Kırklareli

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır. Parçanın değişimi yapılmalıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Ürün yapımını kolaylaştıracak zamandan tasarruf edilmesini sağlar. İşlem bittikten sonra yıkanan mutfak robotu parçaları nemli ya da ıslak bir şekilde kapalı kutu içerisinde bırakılırsa kötü koku yapar.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bir süpürge için en iyi ses aralığı 65 desibel olarak ayarlanmalıdır. Robot süpürgeleri akıllı süpürgelerdir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır. Bu durumda cihazın soğuması beklenmelidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Basınç regülatörünün kontrolü yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Diyaframın zamanla aşınımı ve eski esi suyun basıncını algılayamamasına ve kapanmasına neden oluyor. Su basıncı kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır. Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Yanık Ekmek Çıkması SorunuHassas bir parça olması nedeniyle bilinçsiz bir hareket kırılmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir. Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır. Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz. Katı Meyve Sıkacağının Motoru Yandı

AR1060, AR191Kırklareli Merkez Arzum Buzdolabı ServisiKırklareli Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiKırklareli Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKırklareli Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKırklareli Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiKırklareli Merkez Arzum Fırın ServisiKırklareli Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiKırklareli Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKırklareli Merkez Arzum Klima ServisiKırklareli Merkez Arzum Termosifon ServisiKırklareli Merkez Arzum Radyotör ServisiKırklareli Merkez Arzum Vantilatör ServisiKırklareli Merkez Arzum Televizyon ServisiKırklareli Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKırklareli Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiKırklareli Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiKırklareli Merkez Arzum Mikser ServisiKırklareli Merkez Arzum Blender ServisiKırklareli Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiKırklareli Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiKırklareli Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKırklareli Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiKırklareli Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKırklareli Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKırklareli Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKırklareli Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKırklareli Merkez Arzum Tartı ServisiKırklareli Merkez Arzum Su Sebili ServisiKırklareli Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiKırklareli Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiKırklareli Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKırklareli Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKırklareli Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.