Arzum Servis Merkez Kütahya

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Kütahya
  • AdresKütahya, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Kütahya

Arzum Servis Merkez Kütahya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bir anda sertleşen yiyecekler mikserin toplam gücünü aşıyor olabilir. Öncelikle fişi ve priz bağlantısını kontrol etmelisiniz.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu çalışma hızı düşmesi sorunu çalışma sürelerinin azalmasına ve düzgün şekilde çalışmamasına neden olur. Kullanıcı hataları ve genel oluşan hataların oluşması ve giderilme yöntemleri üzerine bilgi sahibi olunması gerekmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Yüksek bir ses aralığına sahip bir robot süpürgenin ayar kısmından istenilen en düşük ses aralığı ayarı da yapılmaktadır. Robot süpürge lazer arızası nedenleri arasında süpürge de bulunan sensörlerin temiz olmamasından dolayı oluşmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinelerinin düzenli olarak her kullanım sonrasında temizlenmesi gerekir. Yanık koku gelmesi, sıcak havanın gelmemesi, düzleştiricinin ısınmaması gibi çok sayıda problem görülebilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireçlenmeyi temizlemek genel bakımı ve aynı zamanda sıvı sağlığı açısından yararlıdır. Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenlere yönelik uygulamaların çok daha titiz bir şekilde yapılması gerekir. Şofbenden sıcak su gelmeme sorunu şofbenin kapalı konumda olmasından kaynaklı olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır. Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Zamanlayıcı ve regülatör hataları makinenin sürekli durmasına neden olacaktır. Yanık Ekmek Çıkması Sorunu

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin düzenli olarak suları kontrol edilmelidir. Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve Gelmiyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışma Esnasında DuruyorKatı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır.

AR1060, AR191Kütahya Merkez Arzum Buzdolabı ServisiKütahya Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiKütahya Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKütahya Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKütahya Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiKütahya Merkez Arzum Fırın ServisiKütahya Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiKütahya Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKütahya Merkez Arzum Klima ServisiKütahya Merkez Arzum Termosifon ServisiKütahya Merkez Arzum Radyotör ServisiKütahya Merkez Arzum Vantilatör ServisiKütahya Merkez Arzum Televizyon ServisiKütahya Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKütahya Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiKütahya Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiKütahya Merkez Arzum Mikser ServisiKütahya Merkez Arzum Blender ServisiKütahya Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiKütahya Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiKütahya Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKütahya Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiKütahya Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKütahya Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKütahya Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKütahya Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKütahya Merkez Arzum Tartı ServisiKütahya Merkez Arzum Su Sebili ServisiKütahya Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiKütahya Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiKütahya Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKütahya Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKütahya Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.