Arzum Servis Merkez Muş

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Muş
  • AdresMuş, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Muş

Arzum Servis Merkez Muş

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Gerilim kablosu ölçümü yapılarak kontrolü sağlanmalıdır. Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Robota aşırı yiyecek konulması durumlarında da mikser bıçakları dönmemektedir. Mutfak robotu çalışma esnasında aniden durma hatası nedenlerinden bir tanesi de kase kapağının yerinden çıkması ve oynaması durumlarında cihaz aniden kendini kapatmaktadır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

İlk olarak robot süpürgenizin ana ve yan fırçalarını kontrol edin. Robot süpürgelerde en sık karşılaşılan problemlerden biri de robot süpürgenin aşırı ses çıkarmasıdır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricisi çalışmıyorsa cihazınıza elektriğin gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Saç kurutma makinesi ve düzleştirici arızası kullanım sırasında makine içerisine saç tellerinin girmesi ve sıkışması sonucu oluşur.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı suyu çok geç ısıtma sorunu nedenlerinden biri ısıtıcıya gelen gerilimin düşük olması yeterince ısı sağlanamamasına neden olmaktadır. Bunların dışında rezistansta sorun olabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Gerekli tüm kontrollerin yapılarak servis çağrılması gerekir.Şofben kendiliğinden kapanma sorunu cihazda yer alan diyafram kaynaklı sorunlardan biri olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi ÇalışmıyorTost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bıçak değişimi gerekli olacaktır. Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır. Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesi arızası mutfak eşyaları arasında yer alan makine üzerinde oluşan arızalardır. Sepette yer alan ızgaralarda bulunan yayların kontrolü sağlanmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir. Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Fırın İçinden Ses Geliyor

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir. Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihazın soğuması için 1 saat kadar beklenmesi gerekir. Sert bir cismin bıçağa denk gelmesi bıçakta kopmalara neden olacaktır.

AR1060, AR191Muş Merkez Arzum Buzdolabı ServisiMuş Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiMuş Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiMuş Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiMuş Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiMuş Merkez Arzum Fırın ServisiMuş Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiMuş Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiMuş Merkez Arzum Klima ServisiMuş Merkez Arzum Termosifon ServisiMuş Merkez Arzum Radyotör ServisiMuş Merkez Arzum Vantilatör ServisiMuş Merkez Arzum Televizyon ServisiMuş Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiMuş Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiMuş Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiMuş Merkez Arzum Mikser ServisiMuş Merkez Arzum Blender ServisiMuş Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiMuş Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiMuş Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiMuş Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiMuş Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMuş Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiMuş Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiMuş Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiMuş Merkez Arzum Tartı ServisiMuş Merkez Arzum Su Sebili ServisiMuş Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiMuş Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiMuş Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiMuş Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiMuş Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.