Arzum Servis Merkez Osmaniye

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Osmaniye
  • AdresOsmaniye, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Osmaniye

Arzum Servis Merkez Osmaniye

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir arızaya neden olan ürünlerden biridir. Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Gün içerisinde arıza tespitleri için yetkili servis ile görüşme yapınız. Yerine tam oturmayan ve eskiyen bıçaklar nedeni ile de mutfak robotunun yavaş çalışması durumları oluşmaktadır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürge Aşırı Isınıyor Halı ve zemin arasında yüksekliğin fazla olması nedeniyle robot süpürgesi halıya geçme durumlarında sıkışma yaşamaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi ve düzleştirici arızası kullanım sırasında makine içerisine saç tellerinin girmesi ve sıkışması sonucu oluşur. Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir. Su ısıtıcısı suyu sürekli olarak kaynatıyor durumunda ısı algılayıcısında arıza oluşmuştur.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Diyaframda arıza oluşumu şofbenin çalışma sırasında kendiliğinden kapanmasına neden olmaktadır. Bu da şofbenin maksimum sıcaklık noktasını çok aştığını ifade eder.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızarma makinesinin oluğunda biriken ekmeklerin kolun kapanmamasına neden olması ve temizlenmesinin gerektiğini gösterir.Bu mıknatıs tarafından güç kaynaklarının yetersiz enerji alması sepetin tam olarak basılmamasına neden olmaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir. Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesi Çalışma Yapmıyor İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir. Katı Meyve Sıkacağı Çalışma Esnasında Duruyor

AR1060, AR191Osmaniye Merkez Arzum Buzdolabı ServisiOsmaniye Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiOsmaniye Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiOsmaniye Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiOsmaniye Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiOsmaniye Merkez Arzum Fırın ServisiOsmaniye Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiOsmaniye Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiOsmaniye Merkez Arzum Klima ServisiOsmaniye Merkez Arzum Termosifon ServisiOsmaniye Merkez Arzum Radyotör ServisiOsmaniye Merkez Arzum Vantilatör ServisiOsmaniye Merkez Arzum Televizyon ServisiOsmaniye Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiOsmaniye Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiOsmaniye Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiOsmaniye Merkez Arzum Mikser ServisiOsmaniye Merkez Arzum Blender ServisiOsmaniye Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiOsmaniye Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiOsmaniye Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiOsmaniye Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiOsmaniye Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiOsmaniye Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiOsmaniye Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiOsmaniye Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiOsmaniye Merkez Arzum Tartı ServisiOsmaniye Merkez Arzum Su Sebili ServisiOsmaniye Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiOsmaniye Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiOsmaniye Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiOsmaniye Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiOsmaniye Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.