Arzum Servis Merkez Sinop

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Sinop
  • AdresSinop, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Sinop

Arzum Servis Merkez Sinop

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin tek kolunun çalışması ilgili yuvanın tıkanması, kolun tam oturmaması veya motordaki dağıtıcı parçaların arızalanmasından kaynaklanabilir. Mikser Çalışma Sırasında Bıçakları Hareket Etmiyor

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Kablo ve bağlantı hatalarında meydana gelen aksaklıklar ve bozulmalar da motorun iç aksanının yanmasına ve patlama riskine karşı kullanıcıların dikkatli olması gerekmektedir. Parça ya da robot içerisinden gürültü gelmesi durumlarında dikkatli olunmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Dikkatli bir şekilde tekerlekleri yerinden sökerek temizleyerek bakımını yapınız. İlk olarak fırçanın bulunduğu alandan yavaşça fırçayı öne doğru çekmeyi deneyin.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır. Kurutma makinenizin filtresini temizlemeniz ya da değiştirmeniz bu problemi ortadan kaldıracaktır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Isıtmıyor Bir servis arayarak konu ile ilgili destek alınız.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Arıza oluşumlarının birçok nedeni vardır. Sıcaklık derecesinin ayarlandığından emin olun.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi GeliyorBir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmekleri çıtır yaparak ve kızartarak kullanımını sağlar. Ekmek kızartma makinesi arızası mutfak eşyaları arasında yer alan makine üzerinde oluşan arızalardır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz. Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Servis ile iletişim kurun.Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve oranı kontrol edilmelidir. Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Parçaların yerlerine tam olarak oturduğunu kontrol ediniz. Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır.

AR1060, AR191Sinop Merkez Arzum Buzdolabı ServisiSinop Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiSinop Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiSinop Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiSinop Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiSinop Merkez Arzum Fırın ServisiSinop Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiSinop Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiSinop Merkez Arzum Klima ServisiSinop Merkez Arzum Termosifon ServisiSinop Merkez Arzum Radyotör ServisiSinop Merkez Arzum Vantilatör ServisiSinop Merkez Arzum Televizyon ServisiSinop Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiSinop Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiSinop Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiSinop Merkez Arzum Mikser ServisiSinop Merkez Arzum Blender ServisiSinop Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiSinop Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiSinop Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiSinop Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiSinop Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSinop Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiSinop Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiSinop Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiSinop Merkez Arzum Tartı ServisiSinop Merkez Arzum Su Sebili ServisiSinop Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiSinop Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiSinop Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiSinop Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiSinop Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.