Arzum Servis Merkez Şırnak

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Şırnak
  • AdresŞırnak, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Şırnak

Arzum Servis Merkez Şırnak

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser elektronik kart yanma sorunu cihazın aşırı güç harcaması sonucu oluşan arızalardan biridir. Cihazın besleme girişlerindeki güç ölçümü yapılmalıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Kullanıcı hataları ve genel oluşan hataların oluşması ve giderilme yöntemleri üzerine bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Kapak ve diğer parçaların yerine oturduğundan ve zeminde bir cisim olmadığından emin olun.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Fırça üzerinde farklı bir cisim görüşmesi durumunda nazikçe çıkartın ve temizleyin. Toz haznenizin dolması durumunda ya da filtre aşırı derecede kirlendiyse robot süpürgeniz etrafa kötü koku yayabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Cihazın fişe takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir. Rezistanslar arızalanan ve değiştirilmesi gereken parçalardır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenden su gelme sorunu cihaz içerisinde bulunan diyaframın delinmesi ile ortaya çıkmaktadır. İlk olarak bu problemin ortadan kaldırılması için şofbene gazın gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Blender Çalışırken Çok Titriyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Yanık Ekmek Çıkması SorunuEkmek kızarma makinesinin oluğunda biriken ekmeklerin kolun kapanmamasına neden olması ve temizlenmesinin gerektiğini gösterir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir. İlk olarak ütü tabanını temizleyin.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorAşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır. Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur. Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor

AR1060, AR191Şırnak Merkez Arzum Buzdolabı ServisiŞırnak Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiŞırnak Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiŞırnak Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiŞırnak Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiŞırnak Merkez Arzum Fırın ServisiŞırnak Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiŞırnak Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiŞırnak Merkez Arzum Klima ServisiŞırnak Merkez Arzum Termosifon ServisiŞırnak Merkez Arzum Radyotör ServisiŞırnak Merkez Arzum Vantilatör ServisiŞırnak Merkez Arzum Televizyon ServisiŞırnak Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiŞırnak Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiŞırnak Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiŞırnak Merkez Arzum Mikser ServisiŞırnak Merkez Arzum Blender ServisiŞırnak Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiŞırnak Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiŞırnak Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiŞırnak Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiŞırnak Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞırnak Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiŞırnak Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiŞırnak Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiŞırnak Merkez Arzum Tartı ServisiŞırnak Merkez Arzum Su Sebili ServisiŞırnak Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiŞırnak Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiŞırnak Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiŞırnak Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiŞırnak Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.