Arzum Servis Merkez Yozgat

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merkez Yozgat
  • AdresYozgat, Merkez
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merkez Yozgat

Arzum Servis Merkez Yozgat

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır. Bir anda sertleşen yiyecekler mikserin toplam gücünü aşıyor olabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak Robotu İşlemeye Başlatamıyor Kablo ve bağlantı hatalarında meydana gelen aksaklıklar ve bozulmalar da motorun iç aksanının yanmasına ve patlama riskine karşı kullanıcıların dikkatli olması gerekmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürgemin Fırçası SıkıştıRobot Süpürgesi Nem Hatası Veriyor

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kademe ayarında sıkıntı ve sorun oluşabilir. Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Tüm kontroller sağlandıktan sonra şofben tekrar açılıp kontrol edilmelidir. Şofben sigorta attırma sorunu rezistans kaynaklı sorunlardan biridir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur. Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir. Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Cihazın elektrik alıp almadığına bakılmalıdır. Parça arızası oluşması durumunda hemen servis ile iletişime geçilerek arızanın giderilmesi sağlanmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir. Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır. Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Parça değişimine gidilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir. Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur. Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır.

AR1060, AR191Yozgat Merkez Arzum Buzdolabı ServisiYozgat Merkez Arzum Derin Dondurucu ServisiYozgat Merkez Arzum Çamaşır Makinesi ServisiYozgat Merkez Arzum Bulaşık Makinesi ServisiYozgat Merkez Arzum Kurutma Makinesi ServisiYozgat Merkez Arzum Fırın ServisiYozgat Merkez Arzum Set Üstü Ocak ServisiYozgat Merkez Arzum Mikrodalga Fırın ServisiYozgat Merkez Arzum Klima ServisiYozgat Merkez Arzum Termosifon ServisiYozgat Merkez Arzum Radyotör ServisiYozgat Merkez Arzum Vantilatör ServisiYozgat Merkez Arzum Televizyon ServisiYozgat Merkez Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiYozgat Merkez Arzum Çay Makinesi ServisiYozgat Merkez Arzum Su Isıtıcı ServisiYozgat Merkez Arzum Mikser ServisiYozgat Merkez Arzum Blender ServisiYozgat Merkez Arzum Doğrayıcı ServisiYozgat Merkez Arzum Tost Makinesi ServisiYozgat Merkez Arzum Mini Tost Makinesi ServisiYozgat Merkez Arzum Buharlı Ütü ServisiYozgat Merkez Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiYozgat Merkez Arzum Elektrikli Süpürge ServisiYozgat Merkez Arzum Şarjlı Süpürge ServisiYozgat Merkez Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiYozgat Merkez Arzum Tartı ServisiYozgat Merkez Arzum Su Sebili ServisiYozgat Merkez Arzum Ankastre Ocak ServisiYozgat Merkez Arzum Ankastre Fırın ServisiYozgat Merkez Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiYozgat Merkez Arzum Ankastre Aspiratör ServisiYozgat Merkez Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.