Arzum Servis Mersin

  • Teknik ServisArzum Servis Mersin
  • AdresMERSİN
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis MERSİN

Arzum Servis Mersin

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır. Mikser elektronik kart yanma sorunu cihazın aşırı güç harcaması sonucu oluşan arızalardan biridir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bunun dışında sigorta arızalı olabilir. Robota takılan parçalarda oluşan hasarlarda robotun çalışmasını etkileyecektir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Hepa filtresi her 6 ayda bir değiştirilmesi daha sağlıklı çalışma ortamının yaratılması için gereklidir. Yüksek bir ses aralığına sahip bir robot süpürgenin ayar kısmından istenilen en düşük ses aralığı ayarı da yapılmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir. Bazı durumlarda ürün çok kullanıldığında aşırı ısınır ve cihaz kendini korumaya alarak kapatır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Kireçlenme Sorunu Su ısıtıcısı kaynatmadan kapanma durumunda rezistans sisteminde sorun olabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenler de görülen en sık problemlerden biri de aşırı ısınma problemidir. Şofbenden su gelme sorunu cihaz içerisinde bulunan diyaframın delinmesi ile ortaya çıkmaktadır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorBöyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Çalışmıyor Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinelerinde yanık ekmek çıkması sorunu oluşabilmektedir. Ekmek kızartma makinesi sigorta attırma sorunu makine kaynaklı olabilmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz. Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Gürültülü Çalışıyor Katı meyve sıkacağı çalışma esnasında durma sorunu karşısında ilk olarak cihazın aşırı derecede ısınıp ısınmadığının kontrolü yapılmalıdır.

AR1060, AR191MERSİN Arzum Buzdolabı ServisiMERSİN Arzum Derin Dondurucu ServisiMERSİN Arzum Çamaşır Makinesi ServisiMERSİN Arzum Bulaşık Makinesi ServisiMERSİN Arzum Kurutma Makinesi ServisiMERSİN Arzum Fırın ServisiMERSİN Arzum Set Üstü Ocak ServisiMERSİN Arzum Mikrodalga Fırın ServisiMERSİN Arzum Klima ServisiMERSİN Arzum Termosifon ServisiMERSİN Arzum Radyotör ServisiMERSİN Arzum Vantilatör ServisiMERSİN Arzum Televizyon ServisiMERSİN Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiMERSİN Arzum Çay Makinesi ServisiMERSİN Arzum Su Isıtıcı ServisiMERSİN Arzum Mikser ServisiMERSİN Arzum Blender ServisiMERSİN Arzum Doğrayıcı ServisiMERSİN Arzum Tost Makinesi ServisiMERSİN Arzum Mini Tost Makinesi ServisiMERSİN Arzum Buharlı Ütü ServisiMERSİN Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMERSİN Arzum Elektrikli Süpürge ServisiMERSİN Arzum Şarjlı Süpürge ServisiMERSİN Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiMERSİN Arzum Tartı ServisiMERSİN Arzum Su Sebili ServisiMERSİN Arzum Ankastre Ocak ServisiMERSİN Arzum Ankastre Fırın ServisiMERSİN Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiMERSİN Arzum Ankastre Aspiratör ServisiMERSİN Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Kızılmurat, Kavaklı, Altaylılar, Anıt, Caminur, Bahçe, 82 Evler, Beydeğirmeni, Akşemsettin, Eskiömerli, Köyler, Atalar, Bahşiş, Yeşiltepe, Yenice

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.