Arzum Servis Merzifon Amasya

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Merzifon Amasya
  • AdresAmasya, Merzifon
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Merzifon Amasya

Arzum Servis Merzifon Amasya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Cihazın besleme girişlerindeki güç ölçümü yapılmalıdır. Bıçaklarda kırılma olup olmadığı kontrol edilmelidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bir ucu turuncu bir ucu siyah renkte ise siyah olan kısım yanmış demektir. Servis çağırılarak kablo değişimi önerilir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bunun tek nedeni de robot süpürgenizin WIFI’ye bağlanamamasıdır. HOME düğmesi bir robot süpürgenin şarj alanına gitmesini sağlayacaktır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıcının bu noktada yapabileceği pek bir işlem yoktur. Saç düzleştiricilerinde sıklıkla görülen problemlerden biri de budur.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Üründe meydana gelen parça bozulmaları da arıza oluşumlarına neden olmaktadır. Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenden su gelme sorunu cihaz içerisinde bulunan diyaframın delinmesi ile ortaya çıkmaktadır. Eğer çakmakta düzgün çalışıyorsa son olarak gaz memeleri tıkanmış olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir. Teknik servisten destek alınmalıdır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Hata Veriyor Çay Makinası Sigorta Attırıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Rezistans elektrik enerjisinin alınarak çok kısa bir zaman içerisinde ısıya dönüştürülmesini sağlayan önemli parçalardır.Evin başka bölümünde de kullanımı denenmelidir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır. Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır. Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve Gelmiyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır. Kahve oranı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Makinenin fişinin takılı olduğundan emin olunuz. Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur.

AR1060, AR191Amasya Merzifon Arzum Buzdolabı ServisiAmasya Merzifon Arzum Derin Dondurucu ServisiAmasya Merzifon Arzum Çamaşır Makinesi ServisiAmasya Merzifon Arzum Bulaşık Makinesi ServisiAmasya Merzifon Arzum Kurutma Makinesi ServisiAmasya Merzifon Arzum Fırın ServisiAmasya Merzifon Arzum Set Üstü Ocak ServisiAmasya Merzifon Arzum Mikrodalga Fırın ServisiAmasya Merzifon Arzum Klima ServisiAmasya Merzifon Arzum Termosifon ServisiAmasya Merzifon Arzum Radyotör ServisiAmasya Merzifon Arzum Vantilatör ServisiAmasya Merzifon Arzum Televizyon ServisiAmasya Merzifon Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiAmasya Merzifon Arzum Çay Makinesi ServisiAmasya Merzifon Arzum Su Isıtıcı ServisiAmasya Merzifon Arzum Mikser ServisiAmasya Merzifon Arzum Blender ServisiAmasya Merzifon Arzum Doğrayıcı ServisiAmasya Merzifon Arzum Tost Makinesi ServisiAmasya Merzifon Arzum Mini Tost Makinesi ServisiAmasya Merzifon Arzum Buharlı Ütü ServisiAmasya Merzifon Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAmasya Merzifon Arzum Elektrikli Süpürge ServisiAmasya Merzifon Arzum Şarjlı Süpürge ServisiAmasya Merzifon Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiAmasya Merzifon Arzum Tartı ServisiAmasya Merzifon Arzum Su Sebili ServisiAmasya Merzifon Arzum Ankastre Ocak ServisiAmasya Merzifon Arzum Ankastre Fırın ServisiAmasya Merzifon Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiAmasya Merzifon Arzum Ankastre Aspiratör ServisiAmasya Merzifon Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Merzifon, Köyler, Alıcık, Sarıbuğday

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.