Arzum Servis Mustafakemalpaşa Bursa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Mustafakemalpaşa Bursa
  • AdresBursa, Mustafakemalpaşa
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Mustafakemalpaşa Bursa

Arzum Servis Mustafakemalpaşa Bursa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kademeleri farklı şiddetlerde olan hız ayarı yapmak içindir. Mikserin tek kolunun çalışması ilgili yuvanın tıkanması, kolun tam oturmaması veya motordaki dağıtıcı parçaların arızalanmasından kaynaklanabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Kesme kısmında kırılma yaşanması durumlarında da cihazın çalışması biraz yavaşlayacaktır. Bu durum cihazınızın sağlıksız ve düşük verim ile çalışmasına neden olacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bu durumda robot süpürgenizi şarja takmanız yeterli gelecektir. Oda içinde bulunan çok sayıda eşya nedeni ile cihazın hareket kabiliyeti değişecektir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir. Elektrik geriliminin uygun olmaması durumlarında da makine açılmaz ve çalışmaz.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistansın kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Böyle bir durumda özellikle cihaz elektrik ile çalıştığı için dikkatli olmalı ve teknik servis desteği alınmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bunun yanı sıra ısıtıcılara enerji gitmiyor olabilir. Şofbenden sıcak su gelmeme sorunu şofbenin kapalı konumda olmasından kaynaklı olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma kolaylığı sağlayan ürünlerde çalışma aksanlarının bozulması ve kızartma yapamama sorunlarının oluşması görülmektedir.Ekmek Kızartma Makinesi Sürekli Duruyor

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz. Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir. Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve oranı kontrol edilmelidir. Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz. Tekrar açma ve kullanma sırasında aynı hatayı vermesi durumunda destek hattını arayınız.

AR1060, AR191Bursa Mustafakemalpaşa Arzum Buzdolabı ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Derin Dondurucu ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Kurutma Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Fırın ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Set Üstü Ocak ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Klima ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Termosifon ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Radyotör ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Vantilatör ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Televizyon ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Çay Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Su Isıtıcı ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Mikser ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Blender ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Doğrayıcı ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Tost Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Buharlı Ütü ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Tartı ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Su Sebili ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Ankastre Ocak ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Ankastre Fırın ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBursa Mustafakemalpaşa Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Mustafakemalpaşa, Köyler, Tatkavaklı, Tepecik, Çaltılıbölük, Devecikonağı, Söğütalan, Çeltikçi, Yeşilova, Yalıntaş

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.